Vecākus aicina pieteikties attālinātām nodarbībām par bērnu attīstību un audzināšanu

Vecākus aicina pieteikties uz bezmaksas nodarbībām tiešsaistē par bērnu attīstību un audzināšanu. Nodarbības vadīs pieredzējuši psihologi un psihoterapeiti. Katrā nodarbībā dalībnieki gūs ieskatu par bērnu attīstības likumsakarībām, kā arī saņems praktiskus ieteikumus, kā atbalstīt bērnus. Plānota vienu stundu ilga lekcija un 30 minūšu diskusija, kuras laikā speciālists atbildēs uz dalībnieku jautājumiem, paziņojumā presei informēja pasākuma organzētāji.

Tuvāko nodarbību laiki un tēmas:

12. oktobrī plkst. 18.30. Kā ielikt stabilus pamatus bērna attīstībai un veiksmīgai dzīvei: kas ietekmē bērna attīstību, kā attiecības ar pieaugušo ietekmē bērna tālāko attīstību, bērna vajadzības. Dalībnieki uzzinās par drošas piesaistes veidošanu, saskarsmes pielāgošanu bērniem ar dažādām temperamenta iezīmēm, kā arī biežākajām saskarsmes grūtībām, barjerām un to pārvarēšanu. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, PhD Ilze Damberga.

16. oktobrī plkst. 19.00. Kā atbalstīt bērnu, kas ir pārlieku aktīvs, nemierīgs. Šajā nodarbībā apskatīsim šādas uzvedības cēloņus, kā arī risinājumus, lai izvairītos no uzvedības problēmām un koriģētu tās. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Gunita Kleinberga.

20. oktobrī plkst. 19.00. Kā atbalstīt bērnu, kas izjūt pārmērīgu nedrošību, šaubas, bailes. Uzzināsiet par šādas uzvedības cēloņiem, kā arī risinājumiem, kā izvairīties no uzvedības problēmām un koriģēt tās. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Inese Elsiņa.

23. oktobrī plkst. 18.30. Kā atbalstīt bērna prasmes regulēt emocijas un kā veicināt veiksmīgu emocionālu attīstību, kā emocionālas pieredzes ietekmē bērna tālāko pieredzi. Dalībnieki uzzinās par emocionālās attīstības principiem, kā attīstās emociju regulācijas prasmes un kā pieaugušie var veicināt iespējami veiksmīgu šo prasmju attīstību. Tiks apskatīti arī praktiski risinājumi emocionālā intelekta attīstīšanai un emociju regulācijas prasmju attīstīšanai bērniem. Nodarbību vadīs klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Kristīne Dūdiņa.

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz e-pastu berniemdraudz[email protected] vai Bērna labklājības centra Facebook lapā. Pēc pieteikšanās dalībnieki saņems elektronisku saiti, nodrošinot piekļuvi nodarbībai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti