«Vecāku revolūcija» – mammu un tētu konference par ģimeni un bērnu audzināšanu

6. novembrī tiešraidē no Vidzemes koncertzāles “Cēsis” notiks otrā mammu un tētu konference “Vecāku revolūcija”. Konferencē uzstāsies un savā personiskajā pieredzē ar dažādiem ģimenes notikumiem un situācijām dalīsies pieredzējuši lektori. Kopumā konferencē būs iespējams noklausīties 20 stāstus, paziņojumā presei informēja pasākuma organizatori.

Konferencē runās par to, kā ģimenes laika gaitā ir mainījušās, kas mūsdienās ir stipra ģimene un kā organizēt ģimenes dzīvi visiem puslīdz pieņemamā veidā. Kādi ir mūsu bērni, kā viņus saprast un iemācīties runāt viņu valodā, esot vienlaikus līderiem un atbalstošiem vecākiem. Kā šajā – bērnu centrētajā – laikmetā neaizmirst par sevi un savu partneri un atrast pieņemamu robežu starp “es” un “mēs”.

Starp konferences lektoriem būs teologs, meditācijas un apzinātības skolotājs Indulis Paičs, pusaudžu mentālās veselības un psihoterapijas speciālists Nils Sakss Konstantinovs, Zvannieku mājas vadītāja Sandra Dzenīte-Cālīte, psiholoģe, konsultante attiecību un seksualitātes jautājumos Kristīne Balode u.c.

“Šogad konferencē runāsim par dažādām ģimenēm – skaļām, jauktām, šķirtām, ļoti aizņemtām un konfliktējošām. Lektori dalīsies savās pārdomās arī par bērniem un mācīšanos, veselību, sportošanu, dusmošanos, pāri darīšanu un ļaušanu darīt pāri. Savukārt konferences pēdējā daļa būs veltīta pašiem vecākiem – par ģimenes sistēmu un vecāku lomu un labsajūtu tajā, par skābekļa maskām vīram, savstarpējām attiecībām un pilnveidošanos,” konferences saturu atklāj tās organizatori.

Konferences tiešraidi varēs skatīties platformā www.stasti.lv. Vairāk par konferenci, biļešu cenām un to iegādi var uzzināt konferences mājaslapā  www.vecakurevolucija.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti