Vecāki, bērni! Mainiet saldumus pret apskāvieniem!

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Nevis saldumi, bet apskāvieni – tā šodien labdarības maratona “Dod pieci!” studijā labās sajūtas vairot aicina uzņēmēja Anna Andersone un pediatre Līga Berķe, jo apskāvieni ir efektīvāki par cukuru!

Vecāki neievēro, ka laika deficītu aizvietojam ar saldumiem kā kompensāciju. Nekas jau nebūtu, ja saldumi būtu veselīgi, bet cukurs uzkrājas organismā, radot veselības problēmas. Jāsāk par to domāt jau bērnībā, lai veseli būtu pieaugušo vecumā. Lai nav jāiet pie ārsta, to laiku izmantojot, darot citas lietas, kas tiešām patīk.

Mīļumu var parādīt caur daudzām lietām, bet mūsu kautrība to ierobežo. Cilvēks viens pret vienu jāatstāj pirmajā vietā.

Apskāvienam ir daudz efektu – tas būvē tuvības sajūtu, uzlabo imunitāti, izvada stresu – lieliski efekti bez naudas līdzekļu ieguldīšanas.

"Lai labi dzīvotu, nepieciešami vismaz astoņi apskāvieni dienā, un tad būsim stiprāki un laimīgāki," aicina Anna Andersone.

Anna un Līga skaidro, ka ideja ir pašā aizsākumā, tikai pirmais solis, viņas aicina jebkuru pievienoties šai idejai, lai kopā veidotu komandu.

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti