Uzsāk diasporas bērnu uzņemšanu latviešu valodas apgūšanai tālmācībā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Latviešu valodas aģentūra (LVA) uzsāk jaunu skolēnu reģistrāciju 2019./2020. gada latviešu valodas tālmācības nodarbībām "lva.classflow.lv" vidē. Pieteikumus gaida no 7–8 gadus vecu diasporas bērnu vecākiem.

Reģistrēties iespējams līdz 2019. gada 7. jūlijam! Pieteikšanās anketa pieejama šeit.

„Pats foršākais Floviņā ir jauni draugi un mīļa skolotāja,” tā apgalvo zēns no Zviedrijas, kas latviešu valodu jau kādu laiku apgūst tālmācībā Latviešu valodas aģentūras (LVA) tālmācības skolā, ko bērni mīļi dēvē par Floviņu, jo nodarbības notiek lva.classfow.lv vidē. 2018./2019. mācību gadā latviešu valodu šajā skolā tālmācībā apguva 123 bērni no 28 valstīm.

Nākamajā mācību gadā Floviņam ir iespēja paplašināties, tāpēc sākusies jaunu skolēnu reģistrācija 2019./2020. gada latviešu valodas tālmācības nodarbībām lva.classflow.lv vidē. Nodarbībām aicināti pieteikties 7–8 gadus veci diasporas bērni ar dažādu latviešu valodas prasmi.

Latviešu valodas tālmācības nodarbības finansē LVA no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”. Nodarbības notiek divas reizes nedēļā profesionālu Latvijas skolotāju vadībā. Par tiešsaistes saziņas līdzekli tiek izmantots ''Skype'', ''Zoom'' vai cits mūsdienīgs tiešsaistes saziņas rīks, savukārt mācību materiāli tiek gatavoti un nosūtīti lv.classflow.lv vidē.

Viens no būtiskākajiem priekšnoteikumiem, lai bērns varētu piedalīties tālmācības nodarbībās, ir pietiekami jaudīgs internets. Pirms pieteikties nodarbībām, aicinām izmērīt interneta stiprumu savās mājās un LVA mājaslapā: https://valoda.lv/latviesu-valoda-arzemes/ iepazīties ar citiem nosacījumiem veiksmīgām mācībām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti