«Ulubele» aicina bērnus uz Cilvēcības stundu patversmē

Sākoties jaunajam mācību gadam klātienē, "Ulubele" aicina pirmsskolas iestāžu un skolu klases uz Cilvēcības stundām patversmē, paziņojumā presei informēja pasākuma organizatori.

Šīs stundas Ulubelē notiek jau 11 gadus, un tā ir nenovērtējama iespēja iepazīties ar dzīvnieku patversmes ikdienu un tās iemītniekiem, lai izprastu atbildību par tiem, ko esam pieradinājuši.

''Ulubele'' ir pajumte 500 mūsu mazajiem brāļiem un māsām, kuriem dzīves ceļš nav bijis tas vieglākais, tomēr šeit mīt cerība, ka priekšā ir tikai labais.

Kopš pašiem pirmsākumiem ''Ulubelē'' tiek ievērots ''NO KILL'' princips, kas nozīmē, ka dzīvnieks netiek “iemidzināts” tikai tāpēc, ka viņu neviens neņem vai tas ir slims vai gados vecs; te nenogalina un paļaujas uz līdzīgi domājošo atbalstu, lai savāktu līdzekļus dzīvnieku uzturam un pajumtei.

Kas ''Ulubeli'' virza tās brīvprātīgajā darbā un ko šeit grib mācīt citiem – tā ir mīlestība un līdzjūtība. Pret lielākiem un mazākiem, tuvākiem un tālākiem. Pret visiem.

Tāpēc ''Ulubele'' aicina – brauciet ciemos pēc jaunām, pozitīvām emocijām un noderīgām zināšanām! Cilvēcības stundās:

  • saruna par to, kas ir atbildība par mājas mīluli visā viņa mūža garumā un kāpēc dzīvnieki nonāk patversmē,
  • suņu voljeru taku izstaigāšana,
  • ielūkošanās kaķu mājās,
  • iepazīšanās ar trušiem, auniem, kaziņām un vēl citiem lieliem un maziem ''Ulubeles'' iemītniekiem.

''Ulubele'' apsola interesantu pastaigu svaigā gaisā un ekskursiju ar stāstiem, lai ikviens redzētu  – viss nav tik slikti, kā patversmē varētu būt.

"Ulubele" strādā, lai būtu rezultāts, lai dzīvniekiem ērti un silti, lai pašiem prieks un lai aizvien vairāk dzīvnieku tiktu adoptēti atbildīgās ģimenēs.

Skolēnu grupas vēlamais lielums 10–30 bērni. Sūtiet klašu pieteikumus epastā: [email protected]

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt