Tiešsaistes bērnu rītā mazos skatītājus iepriecinās ar animācijas filmu un radošo darbnīcu

Katru gadu "Kino Bize" aicina mazākos skatītājus pievienoties bērnu rītam īpašā svētku noskaņā. Šoreiz tas norisināsies tiešsaistē, piedāvājot animācijas filmu “Sniega kaujas” un radošo darbnīcu, kuras laikā būs iespējams izveidot dekoratīvas kartītes, paziņojumā presei informēja pasākuma organizatori.

Šis būs jau trešais bērnu rīts, kas norisināsies straumēšanas platformā "Mājas kino". 

Iespējams pieteikties bērnu rītam, kas norisināsies no 18. līdz 20. decembrim. Svētku programmā plānota aizkustinošā un asprātīgā animācijas filma "Sniega kaujas", bet turpinājumā radošā darbnīcā, kurā varēs izveidot dekoratīvas kartītes, izmantojot materiālus, kas tiks nosūtīti katram dalībniekam uz mājām.

Animācijas filma ziemīgās noskaņās “Sniega kaujas” būs piemērota visai ģimenei. Tā iemieso ziemu, salu, ledus pilis un iemīļoto bērnu izklaidi – pikošanos! Stāsts ir par kādiem svētkiem, kad, īsinādami laiku ziemas brīvdienās, mazā, sniega ieputinātā ciematiņa bērni nolemj sarīkot vērienīgas sniega kaujas. Kā noslēgsies šī aizraujošā un dažbrīd pat bīstamā rotaļa? Kurš gūs uzvaru, un vai uzvara šādās kaujās maz gūstama? Filma ne tikai vilinās pievienoties ziemīgām rotaļām un jautrai izklaidei, bet arī rosinās uz pārdomām par veiksmēm, sakāvēm un pasauli, kurā jāuzvar labajam.

Pieteikties biļetes iegādei uz pasākumu un vienošanās par darbnīcas materiālu saņemšanu uz mājām, rakstot uz [email protected] līdz 16. decembrim.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti