Tēva dienā Džūkstes Pasaku muzejā lūkos pēc tēva padoma

Džūkstes Pasaku muzejā, atzīmējot Tēva dienu, notiks pasākums „Tēva padoms”.

Paredzēta orientēšanās spēle tēviem ar bērniem Pasaku muzeja dārzā, leļļu teātra izrāde apmeklētāju izpildījumā, radošās darbnīcas, kur nepieciešams tēva padoms, prasmes, iemaņas un gudrība.

Tēva dienas pasākums Džūkstes pasaku muzejā notiks 9. septembrī plkst. 13.00. 

Tēva diena ir starptautiska mēroga svētki, ko Latvijā oficiāli atzīmē kopš 2010. gada. Šie svēki tiek svinēti par godu tēviem, tādējādi atzīmējot viņu nozīmīgo lomu ģimenē, ieguldījumu bērnu audzināšanā, stiprinot tēvu un bērnu saites.

Muzeja apmeklējuma laikā skatāma nesen atvērtā izstāde „Brīnumlādes” par ievērojamākajiem Džūkstes novadniekiem, kā arī interaktīva izstāde „Ķemeru Nacionālā parka dabas bagātības”, „No Lūkošanās līdz Mārtošanai” un „Ciemos pie Puškaiša”.

Džūkstes Pasaku muzejs atrodas bijušajā Lancenieku skolas ēkā, kurā dzīvojis un strādājis skolotājs, rakstnieks, pasaku un teiku krājējs, pētnieks Ansis Lerhis-Puškaitis (1859-1903). Teikas un pasakas savā darbā viņš izmantoja, lai attīstītu bērnu iztēli un domāšanu. Atjaunotajā rakstnieka viesistabā izveidota izstāde „Ciemos pie Puškaiša”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti