Tēti, uzdāvini meitai kopīgu pārgājienu!

Lai kādu iepriecinātu, dāvana var būt liels notikums – kopējs pārgājiens. Lai meitas un tēti kopā lieliski pavadītu laiku, Murjāņos tiek organizēts pārgājiens tētiem un meitām gar Lojas upīti.

“Pārgājiena maršruts ir viegls, ar atsevišķiem kalniņiem. Pārgājiena temps būs lēns, piemērots pašiem mazākajiem un lēnākajiem gājējiem. Tāpēc paredzams, ka tas varētu būt līdz pat četrām stundām. Pārgājienā ir plānota viena pauze, kurā piesēst un kaut ko uzkost. Tas būs piemērots arī pašiem mazākajiem gājējiem, taču tētiem noteikti ir jārēķinās, ka daļu vai pat visu ceļu nāksies lielo gājēju nest uz rokām,” tā aicina pārgājiena organizētāji “strēlnieks.lv”.

Uz pārgājienu var nokļūt gan ar sabiedrisko, gan personīgo auto. Pārgājiens notiek neatkarīgi no laika apstākļiem. Izņēmums ir ekstremāli vai citādi nestandarta apstākļi. Ja līst lietus, sagatavo līdzi kādu maiņas apģērbu bērnam.

Pasākuma organizētāji neatteiks dalību arī puikām vai mammām ar meitenēm/puikām. Pāri visam svarīgāka ir iespēja iepriecināt savu bērnu.

Pasākums notiks 4.oktobrī pulksten 11 Murjāņos, maršruts vedīs gar Lojas upīti. Dalības maksa 5 eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti