Teātris «Šmulītis» mazajiem skatītājiem sola blēņas un prieku

“Dirty Deal Teatro” bērnu un jauniešu teātris "Šmulītis" 2018. gadu uzsāk ar piedzīvojumiem bagātu programmu mazajiem skatītājiem un ģimenēm, aicinot gan uz jau zināmām, skatītāju iemīļotām izrādēm, gan divām repertuāra jaunpienācējām - Kārļa Krūmiņa ceļojumu nezināmajā "Lidojošais šķīvītis"  un  Ingas Gailes sa-dzīvošanas spēli bērniem "Vai otrā grupa mani dzird?"

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Kā radusies Saule? Kā debess jumā sakritušas zvaigznes? Kāpēc Mēness spīd? Un kā esam radušies mēs paši – cilvēki? To un daudz ko citu var izzināt, izveidot, uzcept un apēst izrādē visai ģimenei "Kā Saule gadījās".

Ceļojums laikā un telpā, no šodienas Rīgas pārceļoties uz laukiem 19. gadsimta Latvijā izrādē "Baltā grāmata". Tur ceļiniekus sagaidīs zinātkārais un aizrautīgais Jančuks. Kopā vakarēsim, jāsim uz maisiem pieguļā un, guļot zālē, skatīsimies vasaras zvaigžņotajās debesīs.

Izrādē "Lidojošais šķīvītis" divi aizrautīgi pētnieki aicinās bērnus doties kosmiskā lidojumā, meklējot nezināmas planētas un nezināmu planētu vēl mazāk zināmos iemītniekus, caur šiem meklējumiem mēģinot apzināt arī to, kas un kādi esam mēs paši. Kārļa Krūmiņa jaunajā izrādē bērniem lidojuma dalībnieki iepazīsies ar interesantiem zinātnes atklājumiem un teorijām, kā arī atsvaidzinās pamatzināšanas astronomijā.

Krāsainajā dēku izrādē “Blēņas un pasakas" rosīsies un dažādās dēkās iepīsies pogas, zobu birstes, uzpirksteņi, bļodas un citi dzīvelīgi un ziņkārīgi priekšmeti jeb – mazos skatītājus aicina uz blēņošanos, rotaļām un dziesmām kopā ar Arnitu Jaunzemi, Valdi Vanagu un Miku Frišfeldu.

"Šmulītis" janvārī 21.janvārī ielūdz uz Ingas Gailes sa-dzīvošanas spēli bērniem "Vai otrā grupa mani dzird?"  Tas būs stāsts caur dzejoļiem par to, kā cilvēkiem – bērniem izdzīvot, sa-dzīvot un būt laimīgiem pasaulē, kuras kārtību un noteikumus viņi nav izdomājuši. Ar dzejas palīdzību viena stāsta ietvaros trīs aktieri izspēlēs situācijas, kurās bērni iepazīst viens otru un apkārtējos, cenšoties saprast un pieņemt svešādo un šķietami nevēlamo. Iestudējumā radoši iedzīvināts Ingas Gailes dzejoļu krājums ar tādu pašu nosaukumu (“Vai otrā grupa mani dzird?”), kas 2014. gadā saņēma Latvijas Literatūras gada balvu nominācijā “Labākais Latvijas autora darbs bērniem”.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti