Svētku laikā īpašā akcijā mudina bērnus zvanīt uzticības tālrunim

Bērni, pusaudži un viņu vecāki krīzes gadījumā jebkurā laikā var zvanīt Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunim 116111. Taču svētku laikā inspekcija rīko īpašu akciju "Uzticies. Tevi dzirdēs un sapratīs”.

Inspekcijas ģimenes ar bērniem departamenta direktora vietniece Anda Sauļūna norāda, ka svētku laikā nereti bērni jūtās nomākti un vientuļi, tāpēc akcija katru gadu tiek rīkota, lai atgādinātu, ka vienmēr būs kāds, kurš palīdzēs.

Anda Sauļūna par akciju "Uzticies. Tevi dzirdēs un sapratīs"Zane Mače

"Ir saprotams, ka šajā laikā bērniem var būt ārkārtīgi daudz dažādu grūtību - gan kas ir saistīts ar attiecībām ģimenē, gan ar savstarpējām attiecībām ar vienaudžiem. Reizēm šīs lietas ir sarežģīti izstāstīt vecākiem vai kādam citam pieaugušajam. Savukārt gadījumos, kad otrā pusē ir kāds nepazīstams cilvēks, kurš ir gatavs ieklausīties, tadk ir vieglāk visu, kas ir sasāpējis pateikt skaļi," skaidro Anda Sauļūna. "Tieši tādēļ mēs katru gadu rīkojam šo akciju, lai tiem, kuriem ir vissmagāk izturēt šo Ziemassvētku laiku, būtu, pie kā vērsties."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti