«Svētki Annas ielā» aicina iepazīties ar interešu izglītības programmām

Tehniskās jaunrades namā (TJN) "Annas 2" 13.septembrī notiks informatīvi izklaidējošs pasākums "Svētki Annas ielā". Pasākumā būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības programmām un interesanti pavadīt laiku.
 

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

 
Iepazīšanās ar pulciņu pedagogiem un piedāvātajām interešu izglītības programmām Annas ielā 2 notiks 13. septembrī no 15.00 līdz 19.00.

Apmeklētājiem tiks atvērtas vairāk nekā 40 studiju un darbnīcu durvis. Zināšanas, prasmes un pieredze, ko bērni un jaunieši iegūst TJN “Annas 2”, palīdz pārliecinoši spert nākamo būtisko soli izglītības un profesijas izvēlē.

  • Visa pasākuma laikā varēs iepazīties ar pulciņu skolotājiem un pieteikties nodarbībām.
  • Durvis vērs jaunā Akustiskā studija, kurā katrs aicināts paklausīties skaņu mākslas radītās kompozīciju buķetes un izmēģināt pašam skaņu dizainēšanas mākslu. Varbūt tieši šī kļūs par tavu radošās izpausmes vietu.
  • Radošās darbnīcās varēs izmēģināt tekstila, krāsu un dabas materiālu sintēzi, kopīgi radot modes jaunās tendences.
  • Vizuālā teātra laboratorijā būs iespēja paskatīties uz sevi no cita skatu punkta, iekāpt maskā un uz mirkli pielaikot citu seju.
  • Lidmodeļu pulciņš demonstrēs dronu šovu. Bet, lai mazliet sajustu lidojumu uz savas ādas, tev būs iespēja pielaikot un izplest lidojumam spārnus.
  • Uz mākslinieku sienas katrs varēs atstāt savu izvēlēto krāsu kompozīciju, radot kopīgu Latvijas simtgades gleznu.
  • Svētku gaisotni atraktīvu radīs ielu vingrotāju šovs, kas notiks plkst. 16.00 un plkst. 18.00.
  • Pāri visam skanēs un svaigas ziņas, konkursus un prezentācijas atskaņos ''Annas 2'' radio. Tas palīdzēs gan orientēties svētku norises aktualitātēs, gan uzzināt jaunumus radošo darbnīcu norisēs, kā arī piedalīties ekspreskonkursos.

Svētkus jau divdesmit piekto reizi rīko TJN “Annas 2”, un tas ir pozitīvs, atraktīvs un izglītojošs pasākums zinātkāriem bērniem un jauniešiem. TJN “Annas 2” sniedz iespēju apgūt laikmetam atbilstošas kompetences papildus formālajai izglītībai, kas veido pārliecinātus un mērķtiecīgus jauniešus, paaugstinot viņu konkurētspēju darba tirgū.

Aicina gan lielus, gan mazus interesentus iepazīties ar radošām un tehniski orientētām darbnīcām, labi pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā, kā arī atrast savu interešu izglītības pulciņu un skolotāju plašajā TJN “Annas 2” piedāvājumā!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt