Sadaļas Sadaļas

Klase

Klase

Klase

Hosams Abu Meri

Māra stāsts

Stundu «bastošanas» dažādie iemesli. Māra stāsts

Stundu neapmeklēšana ir ļoti izplatīta skolēnu vidū, raidījuma "Klase" varonis Māris arī savulaik neapmeklējis fizikas, spāņu valodas un sporta stundas, bet tagad domā, ka šīs stundas nemaz nav tik garlaicīgas un apnicīgas. Pusaudzis gan nepiekrīt skolas sistēmai, uzskatot, ka tai jābūt vairāk vērstai uz katra skolēna interesēm un spējām.

Uzziņai: 18 gadi. Šobrīd mācās Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā. Bioķīmijas novirziens.  Dzied jauniešu korī “Balsis”. Pēc 9. klases ar ģimeni pārcēlās uz Ventspili, tad atgriezās Rīgā. Dzīvo kopā ar vecmāmiņu. Bēdzis no fizikas, fizkultūras un spāņu valodas stundām. Nākotni vēlas saistīt ar medicīnu.

Māris domā un jūtas citādi nekā klasesbiedri, viņam vienmēr ir viedoklis, kurš atšķiras no citu viedokļiem: “Es, atšķirībā no pērējiem, negribu doties ar visu to pūli."

Māris nepiekrīt skolas sistēmai, domājot, ka

labas atzīmes mācībās un tēmas izpratne varētu dot iespēju apmeklēt skolu tikai nepieciešamajos priekšmetos un tēmās, un tā, iespējams, skolā var pavadīt četras stundas astoņu vietā.

Stundu "bastošana" Mārim ir zināma, jo kādreiz gāja uz stundām, kuras patika, bet negāja uz stundām, kuras nepatika – sporta vai spāņu valodas stundas Māris neapmeklēja. Tagad ne sports, ne spāņu valoda neliekas nevajadzīga un apnicīga – “katrā lietā jāatrod kas tāds, kas tev liekas saistošs."

Māris sācis domāt par nākotnes profesijas izvēli, apkopojot to, kas padodas, patīk un ko māk.

Klase
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt