«Stikla balss. Sadarbība» – mākslas muzejs «Rīgas Birža» aicina ģimenes piedalīties konkursā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

No 2021. gada 17. līdz 30. aprīlim mākslas muzejs "Rīgas Birža" aicina piedalīties radošās aktivitātēs kopā ar ģimeni un gūt ieskatu starptautiskajā mākslas izstādē “Stikla balss. Sadarbība”, paziņojumā presei informē muzeja pārstāvji.

Ierasti mākslas muzeja "Rīgas Birža" Ģimenes dienas norisinās sestdienās, kad muzeja telpas atdzīvina bērnu smiekli, čalas un sirsnīgie smaidi par kādu veiksmīgi paveikto radošo uzdevumu. Turpinot šo tradīciju arī laikā, kad muzeja darbība notiek attālināti, Latvijas Mākslas akadēmijas Stikla mākslas studenti sagatavojuši radošos uzdevumus video formātā ar instrukcijām aktivitāšu veikšanai mājas apstākļos.

Iedvesmojoties no stikla māksliniekiem un frīdaivinga nirējiem, Toma Cīruļa vadībā iespējams izgatavot nirēja cienīgu ekipējumu, lai iztēlotos ceļojumu zemūdens pasaulē. Darbā “Zem ūdens uz Mēness” mākslinieki Mārja Mēmetsa un Raits Lohmuss par stikla mākslas izstādes vietu ir izvēlējušies Rummu karjeru Igaunijā, kur applūduša cietuma drupu teritorijā mākslinieki nolaižas dzelmē un aicina domāt par neparastās zemūdens pieredzes līdzībām ar atrašanos uz Mēness.

Radošā uzdevuma veikšanai nepieciešamie materiāli: kartons, šķēres, līme, gumija vai aukla, griķi (vai rīsi, manna, smalkie makaroni, grūbas u.c.), tukšs jogurta trauciņš, guaša vai akrila krāsas.

Darbi līdz 30. aprīlim iesniedzami elektroniski foto vai video formātā, sūtot uz e-pasta adresi [email protected], vēstules tēmā (Subject) norādot “Ģimenes dienas”.

Radošā uzdevuma video:

 

 

Konkursa uzvarētājs balvā iegūs Toma Cīruļa radītu stikla mākslas darbu. Konkursa rezultāti tiks paziņoti 3. maijā, uzvarētāju informējot personīgi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti