Ģimenes studija

Māte atņem dzīvību bērnam: kas sievieti pamudina uz šādu soli

Ģimenes studija

Bezmaksas epidurālā anestēzija: kādos gadījumos tā ir pieejama un kādi ir tās riski

Garu pastaigu un sportisku izklaižu cienītāji. Tiekamies ar Bērtiņu ģimeni

Sportā gūtais rūdījums devis spēju nepadoties un pacīnīties. Ciemos pie Bērtiņu ģimenes

Bērtiņu ģimene ir cīnītāji – mamma Agrita ir sporta pedagoģe, kas socialos tīklos dalās ar radošām idejām, kā pavadīt laiku ar bērniem; tētis Jānis, pandēmijas apstākļos un piespiedu atvaļinājumā esot, pievērsies ģimenes viktorīnu organizēšanai tiešsaistē. Viņiem ir trīs atvases – pirmklasniece Lelde, dēls Kaspars un pagājušajā vasarā ģimenē sagaidīta pastarīte Laila, un visi kopā Bērtiņi ir garu pastaigu un sportisku izklaižu cienītāji.

Kopš bērnības sportā gūtais rūdījums ir devis spēju nepadoties un pacīnīties, kad tas nepieciešams, kā arī vienmēr skatīties uz dzīvi ar smaidu, apgalvo Agrita un Jānis. Lai arī viņi, līdzīgi daudziem, šobrīd pieredz gan attālinātās mācības, gan pašizolāciju, gan dīkstāvi, tomēr, visā cenšoties saskatīt pozitīvo, Bērtiņi teic – jāiet tikai uz priekšu.

Agritas ikdiena šobrīd pārsvarā paiet mājās, auklējot mazāko meitiņu, bet pati atzīst, ka ir enerģijas piepildīta katru dienu, nepārtraukti ir radošas idejas, ar kurām arī dalās.

Agrita ir sporta pedagoģe, strādājusi bērnudārzā, bet mājās daudz aktīvi darbojos, veido aktivitātes bērniem un dalās "Instagram" ar savām radošām idejām. Daudz ir sportisku aktivitāšu, radošu nodarbju. Tās vispirms izmēģina kopā ar saviem bērniem.

Agrita un Jānis kopā ar vīru organizē viktorīnas ģimenēm tiešsaistē.

Jānis darbojas izklaides industrijā, bet ir dīkstāvē jau kopš novembra, tāpēc radusies vēlme pamēģināt ko jaunu. Jaunais ir viktorīnu rīkošana tiešsaistē, jo kopā ar draugiem iepriekš bijusi tradīcija piedalīties viktorīnās klātienē. Vienu sarīkojis, tas devis gandarījumu gan pašam, gan draugiem, tagad rīko ik nedēļu. Sākumā bija jautājumi tikai par sportu, tagad jau par dažādām tēmām.

"Pamazām augam. Esam atraduši lielisku veidu, kā izklaidēt sevi un izklaidēt citus," gandarīts Jānis.

Par savu misiju viņi uzskata saliedēt ģimenes, jo bieži ir tā, ka tas, kas bērniem ir interesanti, nav interesanti vecākiem un otrādi. Jautājumi dažāda vecuma bērniem un pieaugušajiem.

Šajā attālināto mācību laikā Agrita slavē savu pirmklasnieci Leldi, kas daudz mācās patstāvīgi.

"Pēc brīvlaika ar smaidu sejā skrēja satikt draugus tiešsaistē. un skolotāja ir sirsnīga un spēj motivēt mazos," gandarīta Agrita. 

Lelde ''zūmā'' apgūst arī klavierspēli un baletu.

Agrita un Jānis arī stāsta par savu pieredzi, audzinot divas meitas un dēlu. Agrita atzīst, ka vecākā meita Lelde ir vairāk māksliniece, bet dēls Kaspars – piedzīvojumu meklētājs, savukārt pastarīte Laila ir paraugbēbītis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti