Spēļu klasika ar jauninājumiem - «Augstāk par zemi». Dienas darbiņš mazajiem

Spēli “Augstāk par zemi” spēlē visos pagalmos mūsdienās un senatnē. Ja nu tomēr to nedara, tad laiks iemācīties.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Spēles noteikumi:

Spēlē var piedalīties neierobežots spēlētāju skaits. Viens ir ķērājs, viņa uzdevums ir noķert citu spēlētāju un pieskarties tam, tad noķertais kļūst par ķērāju.

Ķert nedrīkst tad, ja spēles dalībnieki ir augstāk par zemi – tas nozīmē jebkur, uz kā var pakāpties, ārā – žogs, kāpnes, koks, sols un jebkas cits, kas augstāks par zemi. Telpās “zeme” ir  grīda, ķert nedrīkst, ja atrodas uz gultas, galda, krēsla utt.

Spēles noteikumos jāatrunā arī laika ilgumu – cik ilgu laiku drīkst atrasties augstāk par zemi – citādi kāds, kurš izvairīsies no noķeršanas, uzrāpsies kokā un nekāps lejā. Laba ideja ir skaitīt līdz pieci, tad jākāpj lejā vai jāpārkāpj uz cita šķēršļa.

Jauninājumi: Jebkuru spēli var uzlabot un sarežģīt, ja iepriekšējā pakāpe apgūta un kļūst par vieglu. Vienojaties, ka kāpt drīkst tikai uz dabas veidotām vai cilvēku veidotām lietām, tām, kas augstākas par 30 cm (iepriekš noskaidrojiet, cik daudz tas ir), tām, kas zilas, zaļas, sarkanas vai citā krāsā pēc izvēles, uz metāla, koka vai plastmasas utt.

Šādi noteikumi, protams, ierobežo spēlētājus, bet spēli padara sarežģītāku un interesantāku.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti