Smilšu animācija bērniem - Ziedoņa un Puškina pasakas klasiskās mūzikas pavadījumā

Latvijas Smilšu animācijas teātris izrādīs Ziedoņa un Puškina pasaku uzvedumu klasiskās mūzikas pavadījumā. Pēc izrādes sekos  smilšu animāciju veidošanas meistarklase bērniem.

Savas tūres "Lietderīgs brīvlaiks" ietvaros 9. un 16. martā kinoteātrī "K.Suns" teātris rīkos divus uzvedumus un aicina bērnus un to vecākus uz neaizmirstamu smilšu šovu, iepazīstinot ar mākslinieces Tatjanas Gavrilenko darbiem. Māksliniece uz skatuves veido pārsteidzošus, aizraujošus sižetus, kas piepilda apkārtni ar labestību un liek noticēt brīnumiem. Animētas gleznas papildina profesionālā aktiera Maksima Busela lasījums.

Smilšu animācija ir lielisks priekšnesums, kura laikā uz skatuves jauno skatītāju acu priekšā veidojas un "atdzimst" pasaka. Mākslinieka neatkārtojama stila vadītas, gleznas tik laideni nomaina viena otru, ka no skatuvē notiekošā priekšnesuma nevar novērsties pat ne uz mirkli! Tā ir lieliska iespēja iepazīstināt jauno paaudzi ar klasiku, kas ir pasaules estētiskās uztveršanas veidošanas pamatā, kas attīsta mūzikas un mākslas gaumi.

9. martā notiks koncerts un smilšu šovs pēc Puškina darbu motīviem. Šī populārā dzejnieka brīnišķīgās pasakas ir izaudzinājušas jau vairākas paaudzes. Bērniem šī ir iespēja iepazīties ar klasiskajiem darbiem, kas ir pasniegti pavisam neierastā veidā - ar smilšu gleznām. Jaunos skatītājus sagaida pamācošs sižets par zelta zivtiņu, brīnišķīga pasaka par cara meitu un septiņiem varoņiem, un pasākuma dāvana - " Pie zalkšu jūras ozols zaļo".

16. martā teātra uzstāšanās veltīta "Krāsainajām pasakām" pēc slavenā latviešu rakstnieka Imanta Ziedoņa darba motīviem. Fantastiskie autora stāsti kalpo par brīnumu avotu visa vecuma bērniem. Uzvedumam nav vecuma ierobežojumu, aizraujoša darbība uz skatuves var aizraut pat zīdaini. Mazos skatītājus sagaida interesanti stāsti: pasakas, no kurām katrai ir sava krāsa.

Pēc izrādes bērni varēs paši piedalīties smilšu animāciju veidošanas meistarklasē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti