Slepenais draudziņš. Sirsnīga labo darbu spēle ģimenei un draugiem Ziemassvētku laikam

Šī ir prieka  un labestības spēle, kura izcili iederas Ziemassvētku laikā.

Šajā spēlē varat iesaistīt ne tikai vienā ģimenē, dzīvoklī vai mājā dzīvojošus cilvēkus, tajā var piedalīties pat tie jūsu draugi, kuri dzīvo Āfrikā.

Spēles būtība ir darīt kādam labu, iepriecināt un pārsteigt pavisam slepeni, darīt visu, lai cilvēks, kurš saņem laba vēlējumus, nekādi neatklātu, kurš ir labdaris.

Pašā spēles sākumā jāsaprot, cik cilvēku iesaistīsies jūsu spēlē. Kad tas zināms, izlozējiet, kurš ir kura slepenais draudziņš.

Tavam bērnam patiks!

Mīļie vecāki!

Bērnistaba ir droša un radoša vide zinātkāriem bērnam.

Interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

Te ir arī tavas bērnības vakara pasaciņas! Klausies kopā ar bērnu!

Ieved savu bērnu Bērnistabā!

Tad tā ir pasaulē slepenākā informācija, kuru līdz spēles beigām nedrīkst atklāt nevienam. Izņēmums varētu būt mazāki bērni, kuriem kāds no ģimenes palīdz.

Tad nolemiet, kad “maskas kritīs” un jūs atklāsiet, kurš bija kura slepenais draugs. Spēlei vajag ilgāku laiku, ja to sāksiet šodien, tad Ziemassvētki būs īstais spēles noslēguma brīdis.

Kas tad jādara? Jāiepriecina savs spēles draugs. Te nu vaļa izdomai. Varat kabatā ielikt zīmīti ar laba vēlējumiem, uz spilvena kādu saldumu vai zīmējumu, noorganizēt, ka kāds cits no ģimenes slepenajam draudziņam pasniedz kafiju gultā vai darba kolēģis nodzied veltījuma dziesmu darba sapulcē. Kāds slepenais draudziņš ir nospodrinājis kurpes, izgludinājis kreklu, par prieku izcepis kūku, sētā uzcēlis sniegavīru, uzaicinājis uz muzeju, kino vai parku, atsūtījis brīnišķīgu vēstuli pa pastu, noorganizējis tikšanos ar sen neredzētiem draugiem vai skolas biedriem.

Kā spēlē var piedalīties draugi no Āfrikas? Mūsdienās visu var lieliski izdarīt no attāluma. Draugs no Āfrikas noteikti atradīs palīgus šeit un šeit esošie atradīs iespēju, kā iepriecināt draugu tālumā.

Pāri visam – slepenība. Tā jau arī ir labdarības būtība – darīt labu un kā samaksu saņemt prieku un gandarījumu par citu iepriecināšanu.

Un tad noslēgums. Ļoti emocionāls brīdis.

Visi spēles dalībnieki sanāk kopā un katrs izstāsta, kādus pārsteigumus visas spēles laikā saņēmis un kādas emocijas tas izraisījis, kā arī pasaka, kurš, viņaprāt, ir bijis slepenais draudziņš.

Tad noskaidro, kurš patiesībā bija labdaris.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti