Rīta Panorāma

Aicina rūpēties par veselību - "Apsteidz dzemdes kakla vēzi!"

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra priekšnieku Pēteri Subbotu

"Mans labākais skolotājs" - mērķis celt skolotāju profesijas prestižu

Skolotāja prestiža celšanai uzsāks informatīvu kampaņu «Mans labākais skolotājs»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Pirmdien, 2022. gada 5. septembrī, nodibinājums "Iespējamā misija" uzsāks informatīvu kampaņu "Mans labākais skolotājs" ar mērķi celt skolotāju profesijas prestižu, pastāstot lieliskus stāstus par skolotājiem un atgādinot, cik nozīmīgu darbu skolotāji veic. "Iespējamā misija" aicina ikvienu septembra laikā un līdz pat Skolotāju dienai oktobra sākumā publiski stāstīt stāstus par dzīves labākajiem skolotājiem – ģimenē, skolā, draugu lokā, darba vietā un arī sociālajos tīklos, izmantojot mirkļbirkas #mansskolotājs un #manslabākaisskolotājs.

5. septembrī ar apbalvošanas ceremoniju noslēgsies arī "Iespējamās misijas" rīkotais bērnu un jauniešu zīmējumu konkurss "Mans labākais skolotājs" un norisināsies konkursa uzvarētāju sumināšana. Pasākums plkst. 15.00 notiks māksla centrā ZUZEUM, klāt esot gan bērniem-uzvarētājiem, gan viņu vecākiem un skolotājiem.

Vienlaikus ar informatīvo kampaņu "Iespējamā misija" uzsāks ziedojumu vākšanu jaunas izglītības programmas īstenošanai, lai tuvākajā nākotnē uzsāktu piesaistīt un darba vidē balstītā pieejā izglītot augsti motivētus pirmsskolas izglītības skolotājus.

Katrs bērns ir pelnījis mācīties tāda skolotāja vadībā, kuru ar pārliecību var saukt par savu labāko, pauda "Iespējamā misija" attīstības vadītāja Ance Jaks.       

Atbalstīt izglītības programmas īstenošanu būs iespējams, ne tikai veicot ziedojumus organizācijai, bet arī pret ziedojumu iegūstot savā īpašumā kādu skolai un dzīvei noderīgu priekšmetu. Pierakstu klades, krūzītes, krekli un citi priekšmeti būs īpaši ar to unikālo dizainu, jo uz tiem būs uzdrukāti bērnu zīmējumi, kas uzvarējuši iepriekš minētajā zīmējumu konkursā, un tie no 5. septembra būs pieejami "Iespējamās misijas" mājaslapā iespejamamisija.lv. Veicot ziedojumu un ikdienā lietojot iegūtās lietas ar skolotāja attēlu, organizācija aicina godināt savus skolotājus, tādējādi vēršot uzmanību uz to, cik lielu lomu mūsu katra dzīvē viņi spēlē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti