«Skola2030» sāk pedagogu pieredzes apmaiņas tiešsaistes konferenču ciklu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Šodien, 5. aprīlī, notiek pirmā no piecām "Skola2030" tiešsaistes konferencēm "Praktiski. Lietpratībai". Tajās gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem. Savukārt mēneša beigās noslēguma konferencē "Virzība. Sadarbība. Atbalsts. Lietpratībai" Rīgā runās par pārmaiņu vadību skolās, informē konferences rīkotāji.

Pirmā no tiešsaistes konferencēm "Praktiski. Lietpratībai" ar virtuālo centru Rēzeknē notiek šodien, 5. aprīlī; tajā ar saviem pieredzes stāstiem dalīsies Latgales novada izglītības darbinieki.

Vidzemes skolu un pirmsskolu skolotāju pieredzes stāstus varēs uzzināt 7. aprīlī, Zemgales – 12. aprīlī, Rīgas – 20. aprīlī, savukārt Kurzemes – 26. aprīlī.

Konferencēm tiešraidē aicināts līdzi sekot ikviens, kuru interesē, kā dzīvē tiek ieviestas pārmaiņas izglītībā, – gan vecāki, gan valsts un pašvaldību darbinieki, gan mediji. Gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalīsies ar savu unikālo pieredzi – savām metodēm un risinājumiem. Katra no piecām reģionālajām konferencēm būs īpaša – tās programmu veido tikai attiecīgā reģiona pedagogu un izglītības iestāžu vadītāju pieredzes stāsti.

28. aprīlī Rīgā notiks noslēguma konference "Virzība. Sadarbība. Atbalsts. Lietpratībai." Tajā piedalīsies izglītības iestāžu un pašvaldību izglītības pārvalžu vadītāji, kā arī rīcībpolitikas veidotāji, savu uzmanību vēršot uz pārmaiņu vadību skolās. Noslēguma konferencē runās par jautājumiem, ar ko saskaras katras mācību iestādes vadītājs: kā būt skolai, kurā katrs bērns svarīgs? Kā būt skolai, kurā mācās visi? Kā būt vadītājam – skolas izaugsmes virzītājam? Kā radīt vajadzību, vēlmi un iespējas skolēnu profesionālajai izaugsmei?

Lai piedalītos konferencēs, iepriekš ir jāreģistrējas, šajā vietnē notiks arī tiešraides. Konferences vadīs TV raidījumu vadītāji Gustavs Terzens un Marta Selecka.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti