Skaties, kā aug zirņi! Latvijas pirmsskolas izglītības iestādes saņem stādu kastu komplektu

Programmas "Piens un augļi skolai" ietvaros ir sagatavoti stādu kastu komplekti, kas līdz šā gada 10. martam tiks nogādāti pirmsskolas izglītības iestādēm, lai bērni varētu iestādīt zirņus un vērot to augšanu. Ja bērnu skaits ir liels, konkrētā izglītības iestāde saņems vairākus komplektus, informēja Lauku atbalsta dienesta pārstāvji.

Stādu audzēšanas komplekts ir tapis ar mērķi iepazīstināt bērnus ar to, kādas iemaņas un cik daudz rūpju ir nepieciešams, lai izaudzētu augus un iegūtu ražu.

Stādu kastu komplektā ietilpst gan podiņi, augsne un zirņi, gan arī visas citas nepieciešamās lietas, lai no zirnīša varētu izaudzēt zirni un pat iegūt ražu.

Informatīvais materiāls par zirņu audzēšanas gaitu ir pieejams dienesta mājaslapā un programmas "Piens un augļi skolai" tīmekļvietnē. Materiāls drukātā formātā pievienots arī stādu kastu komplektiem.

Stādu kastu sagatavotāji* aicina pirmsskolas izglītības iestādes apkopot informāciju par to, kā norit zirņu audzēšana, un atsūtīt īsu aprakstu, zīmējumus, fotogrāfijas vai video Lauku atbalsta dienestam uz e-pasta adresi [email protected].

Ja pirmsskolas izglītības iestāde iesūta foto vai video, kur ir redzami bērni, tad atļauja publicēt video vai fotogrāfijas ir jāsaskaņo ar bērnu vecākiem vai pilnvarotajiem pārstāvjiem. Vecāku vai pilnvaroto pārstāvju parakstītas atļaujas pirmsskolas izglītības iestādei ir jāuzrāda pēc pieprasījuma.

*Zemkopības ministrija, Lauku atbalsta dienests un SIA "Zemgales dārzi".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti