Simtgadīgi kaktusi, pūčtauriņi un eksotiski augi LU Botāniskajā dārzā

LU Botāniskais dārzs aicina gada nogali pavadīt eksotiskā vidē, apmeklējot gada pēdējo ekskursiju “Gada izskaņa tropos”. Dalībai ekskursijā jāpiesakās iepriekš.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Kamēr ārā valda sals un lietus mijas ar sniegu, LU Botāniskā dārza Palmu mājas siltumnīcās un Tauriņu mājā ziedēšana un siltas, vasarīgas noskaņas nebeidzas.

Lai izrautos no svētku laika skrējiena, aicinām ceturtdien, 28.janvārī, plkst. 12.00 doties uz LU Botānisko dārzu un izmantot iespēju izbaudīt aizraujošu laiku eksotiskā vidē, piedaloties ekskursijā “Gada izskaņa tropos”.

Ekskursijā varēs paviesoties visās Palmu mājas siltumnīcās un iepazīt to interesantākos iemītniekus. Ekskursijas dalībnieki ielūkosies krāšņajā tropu tauriņu pasaulē, viesojoties Tauriņu mājā, kur šobrīd lidinās iespaidīgie pūčtauriņi un vieni no pasaules lielākajiem tauriņiem – atlasa pāvači.

Ekskursijā pastāstīs, kā iespējams, ka daži tauriņi dzīves laikā ne reizi neēd, kādēļ pašmāju koku vecumu noteikt ir vieglāk nekā palmu vecumu, iepazīs augus, kas “cēlušies no mirušajiem”, redzēs simtgadīgus kaktusus, to, kā gatavojas vīģes un citi eksotiski augļi, kā arī izzinās daudzus citus botāniskā dārza noslēpumus, kas ikdienā apmeklētājiem paliek slēpti. 

Iepriekšēja pieteikšanās ekskursijai ir obligāta. Pieteikšanās, rakstot agnese.reke@lu.lv vai aizpildot pieteikuma anketu šeit.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti