Rīta Panorāma

Intervija ar Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadītāju Ilonu Spuri

Rīta Panorāma

Pirmizrāde dokumentālajai filmai par Noras Bumbieres dzīvi

Koncertizrāde ar LeNeSOna piedalīšanos 21.04.Lielajā ģildē plkst.11.00 un

Sergeja Prokofjeva mūzika bērniem kopā ar LeNeSOnu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Klasiskās mūzikas koncerts bērniem -  21.aprīlī Lielajā ģildē Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris (LNSO) atskaņos Sergeja Prokofjeva “Vasaras dienu” . Bērniem mūziku saprast palīdzēs LeNeSOns.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

LNSO izglītības programmas štata darbinieks ir LeNeSOns – ziņkārīga, kustīga būtne, kas kopā ar diriģentu un draugiem no leļļu vai ēnu teātra izzina klasiskās mūzikas un simfoniskā orķestra noslēpumus

Koncertos ar LeNeSOna piedalīšanos tiek stāstīti stāsti, rādītas kustīgas bildes un solopartijas spēlē Rīgas mūzikas skolu labākie audzēkņi. Šoreiz uzmanības lokā krievu 20. gadsimta ģēnijs Sergejs Prokofjevs un viņa simfoniskā miniatūra  “Vasaras diena”.

Lelle LeNeSOns kopā ar diriģentu stāsta bērniem par nopietnās mūzikas struktūru, dažādiem instrumentiem. Šajā koncertā katru skaņdarbu pavada ar LeNeSOna sacerētu dzejoli.

“LeNeSOns ir atvērts sabiedrībai, jauks un asprātīgs, lai pastāstītu par simfonisko mūziku,“ savu atveidoto varoni raksturo aktieris Valdis Vanags.

Jāpiebilst, ka pulksten 11.00 izrāde notiek krievu valodā un tajā LeNeSona lomu spēlē Aleksejs Geiko, bet pulksten 14.00 izrāde notiek latviešu valodā un LeNeSons ir Valdis Vanags. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti