«Seksuālā un reproduktīvā veselība» - jauna muzejpedagoģiskā programma pusaudžiem

Sadarbībā ar P.Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju šogad skolēniem bez maksas tiek piedāvāta muzejpedagoģiskā programma „Seksuālā un reproduktīvā veselība”.

Programmas mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un prasmes seksuālās un reproduktīvās veselības jomā, sekmējot cieņpilnu un atbildīgu attiecību veidošanu.

Programmas uzdevumi ir veicināt izpratni par seksuālās un reproduktīvās veselības nozīmi cilvēka dzīvē, atbildīgu attiecību nozīmi seksuālās un reproduktīvas veselības jomā, kontracepcijas lietošanu, seksuāli transmisīvo infekciju riskiem un profilakses nozīmi, kā arī par aborta medicīniskiem un sociāliem aspektiem.

Programma ir bez maksas un tā būs pieejama organizētām skolēnu grupām līdz 2019. gada decembrim.

Uzzināt detalizētāku informāciju un pieteikties uz muzejpedagoģisko programmu var, zvanot pa tālruņiem: 67222665 vai 26644548, vai rakstot uz epastu: [email protected]

Jau rakstījām - lai veicinātu bērnu izpratni par veselību un veselīgu dzīvesveidu, ir izstrādāta  veselības pratības datorspēle sākumskolas bērniem "Veselībnieks” ar 450 ārstu un uztura speciālistu uzdotiem jautājumiem Spēles mērķis ir mudināt bērnus apgūt zināšanas par ķermeni, higiēnu un veselīgu dzīvesveidu.Spēlē spēli "Veselībnieks"!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti