Saziedoti līdzekļi Bērnu slimnīcas priekšlaikus dzimušo bērnu gultiņu iegādei

Ziedojumu akcijā, lai palīdzētu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) neonataloģijas klīnikai un uzlabotu mazo pacientu aprūpi, "Rimi" un "Supernetto" veikalu tīklu pircēji šajā pavasarī saziedojuši 40 775 eiro specializētu gultiņu iegādei.

Šīs  gultiņas nepieciešamas tiem priekšlaikus dzimušajiem mazuļiem, kuriem intensīvās terapijas aprūpe vairs nav nepieciešama, bet jāturpina ārstēšanās stacionārā, lai mazulis labāk spētu sagatavoties doties mājās.

Nupat izremontētajās klīnikas jaunajās telpās būs desmit palātas, kas paredzētas mazuļiem un viņu vecākiem, kā arī viena palāta ar četru pacientu vietām, kur aprūpēt jaundzimušos bez vecāku pastāvīgas klātbūtnes.

Iegādātās gultiņas bija nepieciešamas, lai turpmāk visiem priekšlaikus dzimušajiem un jaundzimušajiem bērniem aprūpe un ārstēšana tiktu nodrošināta Rīgā, Vienības gatvē 45, pirmajā un sešpadsmitajā nodaļā, šādi realizējot stratēģisko plānu – abu BKUS novietņu apvienošanu. Abu neonatoloģijas nodaļu apvienošana ir pirmais solis Bērnu slimnīcas attīstības piecu gadu plānā, kura laikā pakāpeniski iecerēts apvienot abās novietnēs sniegtos ārstniecības un aprūpes pakalpojumus.

Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa skaidroja, ka ar ziedotāju palīdzību varēja sarūpēt nodaļai 13 bērnu gultiņas, no kurām divas paredzētas dvīnīšiem, kā arī citu aprīkojumu mazuļu un vecāku vajadzībām un labsajūtai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti