«Saules festivāls» aicina ģimenes mācīties un atpūsties

“Saules festivāls” jūlija pirmajā nedēļas nogalē - no 5. līdz 7. jūlijam jau sesto gadu aicina ģimenes atpūsties dabā, izzinot sevi un mācoties vairāk nekā 35 dažādās darbnīcās.

“Saules festivāls” trīs dienu garumā priecē ar dažādām darbnīcām un meistarklasēm (paralēli notiek 8-11 nodarbības), pulcējot atpazīstamus speciālistus, no kuriem var iedvesmoties un mācīties. Pēc radošām dienām būs iespēja relaksēties meža pirtī kopā ar pirtnieku Viesturu Luka-Indānu un veldzēties Daugavā, kā arī dejot latvju dančus vai arī ļauties Ineses Kozuliņas un "Rahu The Fool" koncertiem, kas turpināsies ar dziesmām pie ugunskura. Savukārt par mazajiem festivāla apmeklētājiem rūpēsies auklītes, piedāvājot plašu izklaižu, nodarbību un pārsteigumu programmu.

Plašāka festivāla programma Saules festivāla mājaslapā.

“Katru gadu domājam, kā pārsteigt savus apmeklētājus, kā paplašināt viņu apvāršņus, kā atklāt vēl nezināmo, tāpēc šogad esam sarūpējuši daudz jaunas meistarklases. Iepazīstināsim ar aura-soma krāsu terapiju, tējas ceremoniju, labas kafijas pagatavošanas knifiem, pieskārienu mīlestības valodas darbnīcām, čakrafona meditācijām, dzimtas mandalām, eļļas meditācijām, Rebozo masāžu, lekcijām par tēmām “Bērni un tehnoloģijas”, “Kvalitatīva aktivitāte un gudra pieeja ķermenim” un “Zerowaste dzīvesveida pamati”. Sava spēka un enerģijas meklētājiem notiks arī klinšu kāpšanas treniņi un nodarbības, kurās tiks apgūtas jogu elpošanas tehnikas un rūdīšanās koncepts pēc Vima Hofa metodes. Kā arī vēl daudz citas jaunas vēsmas šogad pārsteigs gan lielus, gan mazus,” atklāj  festivāla jaunumus “Saules Festivāla” organizētāja un pasniedzēja no jogas centra “ATMA” Ieva Čeremisina.

Ieskats 2018. gada “Saules festivālā”:

 

“Saules festivāls” ir kļuvis par ikgadēju pasākumu, kurš vieno apmēram 100 apmeklētājus un 50 organizatorus un māksliniekus. Tajā iespējams baudīt pirtis, klasisko un gaisa jogu, meditācijas, boksa un pašaizsardzības nodarbības, radošās darbnīcas, lekcijas, dejas, mūziku, veģetāro un vegānu virtuvi un citas sirdij tuvas un varbūt vēl neatklātas nodarbes.

Šie ir svētki ar veģetāro un vegāno virtuvi un bez apreibinošām vielām. Ģimenēm ar mazuļiem, iepriekš rezervējot, ir iespēja nakšņot numuriņos, kā arī ir matraču vietas viesu nama jumta telpā. Pārējie dalībnieki tiek aicināti ņemt savas teltis, hamukus un guļammaisus, lai izbaudītu miljons zvaigžņu viesnīcas priekšrocības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti