Sākas psiholoģiska atbalsta akcija vecākiem «Es audzinu viens!»

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 9. līdz 15. maijam rīko kampaņu “Es audzinu viens!”. Vecāki, kuri vieni paši audzina bērnus, Uzticības tālrunī varēs saņemt psiholoģisku atbalstu jautājumos, kas saistīti ar bērniem, informēja akcijas rīkotāji.

“Mēdz teikt – lai uzaudzinātu bērnu, vajadzīgs vesels ciems. Vecāka darbs, lai gan pilns ar skaistiem brīžiem, reizēm var būt arī grūtību, bezspēcības, apjukuma piepildīts. Arī vecāks nav visu varošs, tāpēc citu atbalsts reizēm ir nenovērtējami būtisks! Tomēr ne visiem vecākiem pieejams kāds, kurš varētu uzklausīt, – daudzi vecāki savas atvases audzina vieni paši, nesaņemot līdzcilvēku atbalstu.

Bērnu un pusaudžu Uzticības tālrunis 116111 jau ceturto gadu pēc kārtas rīko īpašu kampaņu, lai uzklausītu un atbalstītu tos vecākus, kas savas atvases audzina vieni,

stāsta VBTAI Ģimeņu ar bērniem atbalsta departamenta direktore Anda Sauļūna.

Darbadienās no pulksten 12.00 līdz 20.00 ar Uzticības tālruņa speciālistiem iespējams sazināties, arī izmantojot tiešsaistes konsultācijas – čata logs meklējams VBTAI mājaslapā www.uzticibastalrunis.lv, vai arī vēršoties pēc palīdzības e-pastā – [email protected].

Sazināties ar Uzticības tālruņa speciālistiem iespējams, arī izmantojot bezmaksas aplikāciju “Uzticības tālrunis”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt