Sāk labdarības kampaņu Bērnu slimnīcas fonda «Vecāku mājas» atbalstam

Šonedēļ  tiek  aizsākta  sirsnīga  Bērnu  slimnīcas  fonda  labdarības kampaņa,  kurā  sabiedrība  tiek  aicināta  ziedot  slimnīcas “Vecāku  mājai”,  lai  palīdzētu  arī  turpmāk  uzturēt  šo Latvijas ģimenēm tik nepieciešamo atbalsta vietu. “Vecāku māja” ļauj vecākiem palikt tuvumā saviem saslimušajiem vai  priekšlaicīgi dzimušajiem bērniem, tādējādi  veicinot bērnu  atlabšanu,  ģimeņu  vienotību  un  vecāku  fizisko  un  garīgo  labsajūtu  ārstēšanās izaicinošajā un grūtajā posmā, paziņojumā presei informēja kampaņas organizētāji.

“Visiem bērniem,  kuri  nonākuši slimnīcā, vecāku atbalsts un mīlestība ir tikpat svarīga un nepieciešama  atlabšanai  kā  medicīniskā  palīdzība. “Vecāku  māja”  ir kā  spēka  stacija ģimenēm,  kas  ļauj  vecākiem,  kuru  bērni  ārstējas  kādā  no  nodaļām,  rast  ne  vien  ērtas naktsmājas  slimnīcas teritorijā, bet arī saņemt profesionālu psiholoģisku un garīgu atbalstu. 10 gadu laikā, kopš “Vecāku māja”  pirmo reizi vēra savas durvis, šeit atbalstu ir saņēmuši vairāk nekā 6500  bērnu vecāku un tuvinieku. Šobrīd ļoti svarīgs ir ziedotāju atbalsts, tāpēc aicinu katru, kuram ir tāda iespēja, nākt palīgā un kopā ar mums parūpēties, lai Vecāku mājas durvis vienmēr būtu atvērtas!” ziedot aicina Liene Dambiņa, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja.

Lai  “Vecāku  māja”  varētu  turpināt  savu  misiju,  ir  nepieciešams  piesaistīt  finansējumu nākamajam gadam 95 tūkstošu eiro apmērā, tādēļ tiek aizsākta ziedošanas kampaņa “Tuvums dziedē”.  Kampaņas galvenā ideja vēsta, ka vecāku tuvums saslimušajiem bērniem ir vienas no  labākajām  zālēm,  tādējādi,  esot  tuvāk  saviem  bērniem,  var  nonākt  arī  tuvāk  viņu atlabšanai. “Vecāku māja” atbalsta vecākus, lai viņiem būtu spēks atbalstīt savus bērnus.  

“Vecāku māja” apvieno ģimenes, un aicinām arī sabiedrību šobrīd vienoties kopīgam mērķim un ziedot, lai ģimenes var būt kopā ne tikai baltās, bet arī nebaltās dienās. Katri 15 eiro palīdz vienam vecākam būt sava bērna tuvumā. Finansiālais atbalsts nepieciešams, lai “Vecāku māja” varētu nodrošināt  ikdienas  darbu  –  segt  komunālo  un  apsaimniekošanas  pakalpojumu  izmaksas, gultas veļas mazgāšanu, mājas uzkopšanu,   kā arī nodrošināt klīniskā psihologa palīdzību, dienas un nakts dežurantus, kapelānu, “Vecāku mājas” vadītāju,  apmācības  un supervīzijas brīvprātīgajiem.    

Kampaņas  ietvaros  ir  izveidota  mājaslapa  vecakumaja.lv  ar  ērtu  ziedošanas  funkciju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt