Rīgas Tautas lietišķās mākslas studiju meistari aicina uz Ziemassvētku darbnīcām

Kultūras centrā "Ritums" par tradīciju kļuvušās Ziemassvētku radošās darbnīcas ir vieta, kurā profesionālu meistaru vadībā var izgatavot mīļas un skaistas dāvanas gan sev, gan saviem tuvākajiem draugiem, radiem.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Darbnīcu pievienotā vērtība ir meistari, kuri ikdienā vada kādu no Rīgas Tautas lietišķās mākslas studijām, bet šajā svētku laikā ikvienam var piedāvāt īsā laikā apgūt citu radošu prasmi. Piemēram, izgatavot mājas rotājumus Ziemassvētkiem, eglītē karināmas mantiņas, īpaša dizaina apsveikuma kartītes un rotaslietas, izmantojot tādus materiālus kā koku, ādu, dziju, papīru, zīdu, filcu un vēl citus.

Otrajā adventē, 9. decembrī, - no plkst. 11.00 kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A notiks Ziemassvētku radošās darbnīcas visai ģimenei “Manā dāvanu maisā”.

Pasākumā darbosies 14 dažādas darbnīcas, tajā skaitā dāvanu iesaiņošanas darbnīca, kas vienmēr bijusi apmeklētāju iemīļota.

Radošās darbnīcas ir veids, kā atklāt jaunus talantus sevī un iemācīties vēl nedarītas lietas. Laipni gaidīti visi interesenti! Dalība darbnīcās bez maksas.

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti