Rīgas Porcelāna muzejā notiks radošās darbnīcas lieliem un maziem

Rīgas Porcelāna muzejā šogad katru mēnesi apmeklētājiem izglītojošās programmas ietvaros būs iespēja iepazīties ar dažādiem porcelāna dekorēšanas veidiem, apstrādes tehnikām un instrumentiem. Februāra radošo darbnīcu tēma ir “Veidošana ar krāsainām porcelāna masām”. Visu februāra mēnesi Rīgas Porcelāna muzejs interesentiem piedāvā izgatavot oriģinālu rotu vai trauciņu no īpašām tonētām porcelāna masām.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Tradicionāli porcelāns asociējas ar balto krāsu, bet iejaucot tajā metālu oksīdus, var iegūt dažādu toņu porcelāna masas. Februāra radošajās darbnīcās “Veidošana ar krāsainām porcelāna masām” būs pieejams melnais, zilais un baltais veidojamais porcelāns. Porcelāna masas varēs sajaukt savā starpā, radot unikālus dekoratīvus priekšmetus.

Darbnīcas dalībniekiem tiks piedāvātas ģipša formas, ar kuru palīdzību katrs varēs veidot savu unikālo trauciņu vai rotu. Ģipsis uzsūc ūdeni, tāpēc pēc dažām minūtēm darbiņu varēs viegli izņemt no formas. Pēc apdedzināšanas 1250 grādu temperatūrā darbi iegūs savu īsto toni - kļūs košāki. Atsevišķi var pielīmēt osiņu. Gatavās rotas varēs saņemt pēc dažām nedēļām. Pēc pieprasījuma darbus var glazēt.

Radošā darbnīca "Veidošana ar krāsainām porcelāna masām" Rīgas Porcelāna  muzejā  februārī  pieejama  katru dienu no plkst. 12.00 – 17.00, izņemot pirmdienas un svētdienas.

Darbnīcu vadīs  muzejpedagoģes Arta Baltā un Astra Kaprāne. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni +371 67012944 vai +371 28331971.

Tematiskas radošās darbnīcas ir viens no Rīgas Porcelāna muzeja darbības virzieniem, ko muzejā piedāvā paralēli ekspozīcijas apskatei, izstādēm un ekskursijām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti