Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes aicina uz Atvērto durvju dienām

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes no marta līdz maijam plāno Atvērto durvju dienas un aicina vecākus, kuru bērni jau apmeklē bērnudārzu, kā arī potenciālo audzēkņu vecākus iepazīties ar bērnudārza personālu, apskatīties telpas un apkārtni, kā arī iepazīt pedagoģiskā procesa organizēšanu un ikdienas norises pirmsskolā, paziņojumā presei informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Tā kā Rīgā no 2010. gada bērnus pirmsskolā piesaka tikai elektroniski, nevis iestādē klātienē, tad Atvērto durvju dienu pasākums ir lieliska iespēja iepazīties ar iestādes vadību, personālu, kā arī noskaidrot interesējošos jautājumus par bērnudārznieku ikdienas gaitām.

Rīgas pašvaldības pirmsskolas iestāžu Atvērto durvju dienu norises laiki un kantaktinformācija pieejama Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv sadaļā “Pirmsskolas”.  

Lai piedalītos Atvērto  durvju dienas pasākumā, lūgums vecākiem iepriekš pieteikties pa tālruni izvēlētajā iestādē, kuru var atrast kopējā sarakstā. Līdzi jāņem personas apliecinošs dokuments, labs noskaņojums un maiņas apavi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti