«Rīgas mākslas telpā» nodarbība bērniem kopā ar mākslinieci Margaritu Germani

“Rīgas mākslas telpas” izstādes “Metamorfoze” ietvaros 16. februārī un 1. martā notiks izglītojošās programmas “Piloti” nodarbība bērniem, ko vadīs izstādes māksliniece – tēlniece Margarita Germane, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Nodarbības laikā bērni kopā ar mākslinieci aplūkos laikmetīgās tēlniecības izstādi “Metamorfoze”, vienlaikus iepazīstoties ar gaismu un ēnu pasauli un vērojot, kā izstādes objekti atainojas gaismā un kā savās ēnās. Pēc kopīgas sarunas par novēroto bērni varēs apgūt pūkaino stieplīšu locīšanu, tā radot savu iemīļotāko multfilmu tēlu portretus – līdzīgi kā māksliniece ir radījusi portretmaskas savā izstādē.

Nodarbība noris mākslinieces un izstādes kuratores vadībā. Tās mērķis ir iepazīstināt bērnus ar laikmetīgo mākslu tiem viegli uztveramā veidā, attīstot iztēli un smalko motoriku. Izglītojošās nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs, kā arī abu izstāžu apmeklējums. Radošā darbnīca ilgst divas stundas. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases mūsu uzraudzībā un apmeklēt “Rīgas mākslas telpas” izstādes – Kristīnes Kutepovas “Redzējumi” un Margaritas Germanes “Metamorfoze”.

Nodarbības sāksies pulksten 11.00 izstāžu zālē. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūgums pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni 67026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: [email protected], norādot nodarbību datumu.

Jau ziņots, ka no šī gada 1. februāra līdz 1. martam izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” Intro zālē ir eksponēta Margaritas Germanes laikmetīgās tēlniecības izstāde “Metamorfoze”, Lielajā zālē – jaunās gleznotājas Kristīnes Kutepovas “Redzējumi” līdz 29. martam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti