Rīgas Mākslas telpa aicina uz bērnu radošo nodarbību «Piloti»

Vizuālās mākslas izstādes “Hanzas jaunais zelts” ietvaros šo svētdien, 12. septembrī, plkst. 11.30 izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” norisināsies bērnu radošā nodarbība “Piloti”, paziņojumā presei informēja pasākuma organizētāji.

Nodarbības laikā bērni kopā ar izstādes scenogrāfu Artūru Virtmani aizceļos atpakaļ pagātnē un tiks iepazīstināti ar Hanzas savienības vēsturi un izstādes “Hanzas jaunais zelts” starptautisko  mākslinieku darbiem. Pēc iepazīšanās ar izstādes darbiem bērniem būs iespēja pašiem izveidot mākslas darbus / instalācijas par tēmu “Hanzas jaunais zelts”, veidojot mazus un lielus maketus par tēmu vai atveidojot kādu no izstādes darbiem savā interpretācijā un nodarbības beigās radīt pašiem savu izstādi.

Izglītojošās nodarbības paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem. Dalības maksa par nodarbību ir 7 eiro, tajā iekļauti visi nodarbībai nepieciešamie materiāli un darba apģērbs. Nodarbība ilgst divas stundas. Bērnu vecāki šajā laikā ir laipni aicināti atstāt savas atvases pedagoga uzraudzībā un apmeklēt izstādi vai piedalīties aktivitātēs kopā ar bērniem.

Lūdz pieteikt dalībnieku savlaicīgi pa tālruni 67026726 vai sūtot informāciju elektroniski uz e-pastu: [email protected], norādot nodarbību datumu.

Apmeklējot bērnu nodarbību un izstādi, ir jālieto mutes un deguna aizsegs un jāietur divu metru distance (izņemot personām, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā).

Līdz 19. septembrim izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” un Rīgas Sv. Pētera baznīcas Gaiļa zālē norisinās starptautiska vizuālās mākslas izstāde “Hanzas jaunais zelts”. Izstādē piedalās 30 mākslinieki no Igaunijas, Krievijas, Latvijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Polijas, Vācijas un Zviedrijas, pārstāvot 20 Hanzas savienības pilsētas. Konceptuāli izstāde dalās divās daļās – izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” aplūkojami darbi, kas raksturojami kā ''New Media'' – telpiskas, multimediālas instalācijas un mākslas darbi vai objekti, kuru veidošanā izmantoti tēlainās izteiksmes un tehniskie risinājumi ārpus tradicionālās mākslas robežām. Savukārt Rīgas Sv. Pētera baznīcā izvietota otra izstādes daļa, kuru veido glezniecības un grafikas mākslas darbi, kas tapuši klasiskās tehnikās un pieejās.

Izstādes scenogrāfi ir Kristians Brekte un Artūrs Virtmanis. Izstādi organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība, izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” un Rīgas Svētā Pētera baznīcas pārvalde sadarbībā ar “Internationale Arbeitsgemeinschaft HanseArtWorks”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt