Rīgas bērniem un jauniešiem piedāvā bezmaksas nodarbības vasaras brīvlaikā. Piesakies!

Rīgas bērniem un jauniešiem vasaras brīvlaikā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) piedāvā bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Tās ir daudzveidīgas aktivitātes, kuras ar pašvaldības līdzfinansējumu rīko nevalstiskās organizācijas, paziņojumā presei informēja RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galvenā speciāliste Evija Pelša.

2020. gada vasarā līdzfinansējumu saņēma 31 nevalstisko organizāciju projekts, kuriem Rīgas bērni un jaunieši varēs pieteikties vasaras mēnešos, sākot ar 29. jūniju. Tā būs iespēja izmantot savu brīvo laiku lietderīgi: sportiskām un radošām aktivitātēm, aizraujošiem piedzīvojumiem, personības izaugsmes un citām meistarklasēm.

Ar brīvā laika aktivitāšu sarakstu, kontakttālruņiem, norises vietu, kā arī ar norādi par projekta mērķauditoriju un plānotajām aktivitātēm var iepazīties tīmekļa vietnē izglitiba.riga.lv. 

Sarakstā publiskoti ne tikai projektu apraksti, norises vieta un laiks, bet arī atbildīgās personas kontaktinformācija, kas interesentiem ir jāizmanto, lai pieteiktos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti