Rīgā darbojas bezmaksas bērnu pieskatīšanas grupas

Rīdzinieku vecākiem, kuru bērni nav uzņemti bērnudārzos, ir iespējams savus mazuļus uz trim stundām dienā bez maksas atstāt pedagogu uzraudzībā bērnu pieskatīšanas grupās.

Bērnudārzu problēma Rīgā joprojām pastāv, daudzi vecāki spiesti gaidīt garās rindās. Lai palīdzētu vecākiem, Rīgā jau 2006.gadā tika organizētas bērnu pieskatīšanas vietas, kurās tie vecāki, kuru bērniem nebija pieejami bērnudārzi, varēja speciālistu uzraudzībā atstāt savus bērnus.

Problēma ar nespēju visus bērnus nodrošināt ar bērnudārziem Rīgā ir mazinājusies, bet joprojām pastāv. Līdz ar to mazinājies arī bērnu pieskatīšanas vietu skaits pilsētā.

Divos jauniešu centros Rīgā - jauniešu centrā "Zolitūde" un Rīgas Jauno tehniķu centrā - iespējams atstāt bērnus uz trim stundām speciālistu uzraudzībā. Šis ir bezmaksas pakalpojums.

Bērnu un jauniešu centrs "Zolitūde" portālam Lsm.lv apstiprināja, ka joprojām aicina mazos rīdziniekus (vecumā no 3 līdz 7 gadiem), kuri neapmeklē bērnudārzu, doties uz bezmaksas bērnu pieskatīšanas grupām, kas strādā no 8.30 līdz 14.30. Šeit trīs stundu laikā kopā ar pedagogiem var lasīt pasakas, veidot, zīmēt, veidot aplikācijas un spēlēties. 

Vecākiem, kuri vēlas izmantot šo iespēju, jāierodas centrā un jāaizpilda anketa, kā arī jāatnes ģimenes ārsta izziņa.

Sīkāka informācija - 67404160 vai BJC "Zolitūde" Ruses ielā 13.

Rīgas Jauno tehniķu centra Pirmsskolas bērnu pieskatīšanas centrā darbojas pirmsskolas vecuma bērni 2 – 5 gadu vecumā. Pieskatīšanas centrs ir atvērts katru darba dienu 9.00 – 15.00, vecākiem ir iespēja bērnus atstāt pieredzējušas audzinātājas un auklītes, kā arī citu vienaudžu sabiedrībā uz 3 stundām dienā viņiem ērtā laikā.

Bērni centrā var zīmēt, veidot, mācīties, gūt sadzīviskas iemaņas, interesanti un lietderīgi pavadīt laiku.

Sīkāka informācija 67281561. Rīgas Jauno tehniķu centrs atrodas Rīgā, Bauskas ielā 88.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti