Ralfs Eilands: Cik vien varu, tik palīdzu!

Dziedātājs Ralfs Eilands labprāt izdauzās un iztrakojas kopā ar bērniem - tā gūstot milzu iedvesmu radošajam darbam. Arī šogad Latvijas Televīzijas un Latvijas Bērnu fonda organizētajā palīdzības akcijā "Nepaej garām!" Ralfs piedalīsies, lai iepriecinātu, palīdzētu un atbalstītu bērnus viņu sapņu piepildīšanā.

Dziedātājs Ralfs Eilands nekad nav atteicis uzstāties akcijas koncertos, viņš piedalījies arī dažādos labdarības koncertos, kas vāc līdzekļus kolēģiem, kam vajadzīga palīdzība, un ciemojies pie bērniem nometnēs.

Ralfs atzīst, ka visvairāk viņam šajās tikšanās reizēs patīk, ka aizmirst, kas pats ir, ko dara un cik vecs ir - viņš kļūst par bezrūpīgu tīni, iztrakojas ar bērniem, izdauzās un gūst milzu iedvesmu  radošajam darbam.

Ralfs Eilands aicina katram atrast veidu, kā atbalstīt bērnus ar īpašām vajadzībām – nepaiet garām un uzdāvināt piedzīvojumu!

Latvijas Televīzija un Latvijas Bērnu fonds turpina tradīciju - labdarības akciju „Nepaej garām!”. Šogad akcijas «Nepaej garām!» mērķis ir vākt ziedojumus vasaras nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas.

Jau šobrīd darbojas akcijas ”Nepaej garām!” ziedojumu tālrunis – 90006484,

uz kuru piezvanot, iespējams ziedot  1,42 eiro bērniem ar īpašām vajadzībām, lai desmit šīs vasaras dienās bērni varētu uzlabot veselību, pilnveidot savas radošās prasmes un atpūsties speciālās  nometnēs.

2017. gadā 23 nometnēs piedalījās 600 bērni no astoņām lielajām pilsētām un 64 novadiem. Arī šogad plānots noorganizēt ne mazāk bezmaksas nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām, bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, integrācijas nometnes un nometnes bērniem, kas cietuši vardarbībā. Vienas nometnes kopējās izmaksas ir 9 500 eiro, bērns tajā uzturas 10 dienas.

Akcijas mērķis ir uzdāvināt vasaru un piedzīvojumu  visai ģimenei, tieši tālab arī

akcijas koncertā, kas tiešraidē būs skatāms gan  31. martā LTV1 ēterā, gan internetā plkst. 21.25,

zālē un uz skatuves redzēsim ģimenes. Koncertā piedalīsies Sējānu un Kaukuļu ģimenes, aktieris Mārcis Maņjakovs ar krustdēlu, Valts Pūce un ''Da Gamba'', Kaspars Zemītis un ''Sudden Lights'', brāļi Intars un Lauris Busuļi, Ira un Rūta Dūdumas un citi mākslinieki.

Sadarbībā ar LSM pirms koncerta  un tā laikā darbosies bērnu radošās darbnīcas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti