«Raganu paslēpes» – radoša nodarbība bērniem izstāžu zālē «Arsenāls»

Programmā “Radi kopā ar..!” izstāžu zālē “Arsenāls” 2. februārī notiks nodarbība bērniem “Raganu paslēpes”. Bērni, strādājot kopā ar māksliniecēm Ievu Krauli-Kūnu un Elīnu Vītolu, nodarbībā aktuālo izstāžu ietvaros iepazīs noslēpumaino raganu pasauli, paziņojumā presei informēja muzeja pārstāvji.

Mākslinieces Ievas Kraule-Kūna un Elīna Vītola 2. februārī plkst. 13.00 aicina bērnus (no 6 līdz 10 gadiem) uz mākslas darbnīcu LNMM izstāžu zālē “Arsenāls”.

Nodarbībās bērni iepazīs šobrīd aktuālās muzeja izstādes “Hot Babas” un “Izplatītas glezniecības un sadzīves problēmas – personālizstāde”.

Bērni kopā ar māksliniecēm varēs atklāt noslēpumaino raganu pasauli, veidojot savus darbus no māla un citiem materiāliem. Pēc tam  būs iespēja doties raganu paslēpēs pa visu muzeju, atklājot, ka arī šajā pasaulē nav nekā baisa un biedējoša.

“Radi kopā ar..!” ir nodarbību programma, kas piedāvā iespēju veidot tiešu dialogu ar izstādē eksponēto darbu autoriem. Programmas ietvaros bērni diskutē ar māksliniekiem, veido mākslas darbus, kā arī praktiski analizē mākslas elementus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti