Klase

Pēcstundas ar Markusu Rivu.

Klase

Klase

Mīlestība. Lauras stāsts.

Pusaudžu pirmā mīlestība un pieaugušo dzīve 16 gados. Lauras stāsts

Pirmās nopietnās attiecības ir ļoti svarīgas, tās var nest gan prieku, gan vilšanos un pārdzīvojumus, tāpēc pieaugušajiem jābūt atbalstošiem. Laura ar savu draugu 16 gados sākusi pieaugušo dzīvi – dzīvo kopā pie puiša vecākiem, uzskatot, ka šādām attiecībām ir gatavi; ar pusaudžu dzīvi iepazīstina raidījums „Klase”.

Uzziņai: Laura. 16 gadi. Mācās par vizuālā tēla stilisti. Māsa diviem mazākiem brāļiem. Dzīvo kopā ar puisi. Interesējas par dizainu un mākslu. Patīk slēpot un slidot. Sapņo par pasaules apceļošanu.

Lauras attiecības sākās pirms 10 mēnešiem.

„Tagad es zinu, kas tā ir - īsta mīlestība. Es ar savu draugu jau 10 mēnešus esmu kopā, dzīvojam kopā. Man liekas, 16 gados tas ir normāli jau dzīvot kopā ar puisi, ja tu zini, ka tas ir īstais,” uzskata Laura.

Gan Lauras, gan viņas puiša ģimene gribēja iepazīties ar jauniešiem, pirms dot atļauju dzīvot kopā pie puiša vecākiem.

„Atceries, ka, ja viņš tev salauzīs sirdi, tas nekas, par to nevajag pārdzīvot,” padomu Laurai devusi mamma.

Laura ir iedzīvojusies puiša ģimenē, palīdz mājas darbos, kā jau pieaugušajā dzīvē. Lauras attiecības ir pieaugušo dzīve, bet viņas draudzenes nezina, kas tas ir, tāpēc Laura ir zaudējusi kontaktu ar viņām.

„Es neesmu gatava ģimeni veidot. Tikai trīsdesmit gados, jo tad es neizbaudīšu to dzīvi, kādu es vienmēr esmu gribējusi, to brīvo vaļu ceļot pa pasauli. Tas ir mans sapnis, es to sapni ķeršu, kamēr es viņu piepildīšu,” pauž Laura.

Klase
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti