Pukšs mācās palīdzēt - piedalās akcijā «Nepaej garām!»

Pukšs ir drosminieks - kā jau īsts karavīrs, bet šoreiz viņš izskatās patiešām nobijies, jo ciemos ieradusies Kaukuļu ģimene un viņiem ir nopietna runāšana ar Pukšu.

"Nopietna runāšana" ir par akciju "Nepaej garām!". Akcija "Nepaej garām!" notiek, lai palīdzētu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Pukšs nesaprot, ko tiem bērniem īpašu vajag.

Kaukuļu ģimenes tētis Juris Pukšam skaidro: "Ir bērniņi, kuri paši tik labi nevar paiet, ir bērniņi, kuri tik labi nedzird, ir bērniņi, kuri nerunā."

Pukšs zina, kā palīdzēt puķītei, bet nezina, kā palīdzēt bērniem. Kaukuļu ģimenes pārstāvji ziedojumu kastītē met naudiņu, arī Pukšs labprāt palīdzētu, bet viņam nav naudiņas.

Var palīdzēt arī tad, ja nav naudiņas, - piemēram, nodziedāt dziesmu. To Pukšs prot.

Latvijas Televīzija (LTV) un Latvijas Bērnu fonds (LBF) turpina tradīciju - labdarības akciju „Nepaej garām!”. Šogad akcijas «Nepaej garām!» mērķis ir vākt ziedojumus vasaras nometnēm bērniem ar īpašām vajadzībām no visas Latvijas.

Jau šobrīd darbojas akcijas ”Nepaej garām!” ziedojumu tālrunis – 90006484,

uz kuru piezvanot, iespējams ziedot  1,42 eiro bērniem ar īpašām vajadzībām, lai desmit šīs vasaras dienās bērni varētu uzlabot veselību, pilnveidot savas radošās prasmes un atpūsties speciālās  nometnēs.

2017. gadā 23 nometnēs piedalījās 600 bērni no astoņām lielajām pilsētām un 64 novadiem. Arī šogad plānots noorganizēt ne mazāk bezmaksas nometņu bērniem ar īpašām vajadzībām, bērniem no maznodrošinātām un daudzbērnu ģimenēm, integrācijas nometnes un nometnes bērniem, kas cietuši vardarbībā. Vienas nometnes kopējās izmaksas ir 9 500 eiro, bērns tajā uzturas 10 dienas.

Akcijas mērķis ir uzdāvināt vasaru un piedzīvojumu  visai ģimenei, tieši tālab arī

akcijas koncertā, kas tiešraidē būs skatāms gan  31. martā LTV1 ēterā, gan internetā  plkst. 21.25,

zālē un uz skatuves redzēsim ģimenes. Koncertā piedalīsies Sējānu un Kaukuļu ģimenes, aktieris Mārcis Maņjakovs ar krustdēlu, Valts Pūce un ''Da Gamba'', Kaspars Zemītis un ''Sudden Lights'', brāļi Intars un Lauris Busuļi, Ira un Rūta Dūdumas un citi mākslinieki.

Sadarbībā ar LSM pirms koncerta  un tā laikā darbosies bērnu radošās darbnīcas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti