Pirmo reizi notiks starptautiskais bērnu un jauniešu garīgās mūzikas festivāls «Soli Deo Gloria»

Nedēļā pēc Lieldienām – no 21. līdz 23. aprīlim – Kuldīgas novadā pirmo reizi norisināsies starptautiskais bērnu un jauniešu garīgās mūzikas festivāls „Soli Deo Gloria”. Festivālā piedalīsies bērnu un jauniešu kori, ansambļi un solisti no dažādām Latvijas pilsētām. Festivāla dalībnieki koncertos Kuldīgas novada dievnamos izpildīs Latvijai un Eiropai tradicionālo kristīgo konfesiju sakrālo mūziku.

Starptautisko bērnu un jauniešu garīgās mūzikas festivālu „Soli Deo Gloria” rīko Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar festivāla idejas autoru kordiriģentu Eduardu Grāvīti un Kuldīgas novada draudzēm.

Festivālā piedalīsies bērnu un jauniešu kori, ansambļi un solisti no dažādām Latvijas pilsētām – Tukuma, Brocēniem, Aizkraukles, Ventspils, Alūksnes un Kuldīgas, kā arī vieskolektīvs no Lietuvas bērnu koris "United Children’s Choir of Lithuania".

Festivāla koncerti izskanēs Kuldīgas novada dievnamos – Lipaiķu evaņģēliski luteriskajā baznīcā, Rendas evaņģēliski luteriskajā baznīcā un Kuldīgas Sv. Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kā arī Alsungas novadā Sv. Miķeļa Alsungas katoļu baznīcā.

Festivāla dalībnieki koncertos izpildīs Latvijai un Eiropai tradicionālo kristīgo konfesiju sakrālo mūziku: mesas, korāļus, motetes, spiričuelus, gospeļus, kā arī džeza, rokoperu un mūziklu fragmentus ar kristīgu tematiku, kas raksturīga Kristus augšāmcelšanās laikam.

Festivāla norise:

Piektdiena, 21. aprīlis

  • Pulksten 18 festivāla atklāšanas pasākums Kuldīgas kultūras centrā.

Sestdiena, 22. aprīlis

  • Pulksten 11 koncerts Sv. Miķeļa Alsungas katoļu baznīcā.
  • Pulksten 14 koncerts Lipaiķu evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
  • Pulksten 16 koncerts Rendas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Svētdiena, 23. aprīlis

  • Pulksten 14 festivāla noslēguma lielkoncerts Kuldīgas Sv. Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti