Pirmi soļi muzejā. Ģimenes ar bērniem aicina uz nodarbību A.Upīša memoriālajā muzejā

24. septembrī Andreja Upīša memoriālajā muzejā Rīgā notiks pirmā Ģimeņu diena, kurā ģimenes ar bērniem aicina piedalīties muzejpedagoģiskajā nodarbībā "Runājošās lietas: Ciemos pie Andreja Upīša". Nodarbības mērķis ir mazos muzeja apmeklētājus iepazīstināt ar muzeja darbu.

"Runājošās lietas: Ciemos pie Andreja Upīša" Ģimenes dienas nodarbības notiks plkst. 12.00, 14.00 un 16.00. 

"Runājošās lietas: Ciemos pie Andreja Upīša" ir iemīļota muzejpedagoģiska nodarbībā sākumskolas skolēniem. Ģimeņu sestdienā to aicinām izmēģināt ģimenes un bērnus, un, lai gan tā paredzēta četrus līdz deviņus gadus veciem bērniem, interesantu un vērtīgus iespaidus gūs ikviens apmeklētājs.

Nodarbībā varēs uzzināt, kā dzīvo un strādā rakstnieks, ko atklāj muzeju senās lietas, kad tām ļauj runāt netraucēti. Ko par mums atklātu lietas pašu mājās? Nodarbība kā pirmie piesardzīgie soļi muzejā – lietu teātrī, kur katrs eksponāts bērniem saprotamā valodā stāsta par Andreja Upīša ikdienu un mantojumu. Uzzināt vairāk palīdzēs zīmēšana un ilustrāciju izkrāsošana, puzle, bērnu grāmatas, mūzika un multiplikācija.

Ģimeņu diena ir jauna tradīcija Andreja Upīša memoriālajā muzejā, tās ietvaros katru mēnesi jebkuram apmeklētājam būs iespēja piedalīties kāda no muzeja muzejpedagoģiskajām programmām.

Nodarbības ilgums – apmēram 50 minūtes.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti