Piepildiet dāvanu maisu radošajās darbnīcās!

Adventa un Ziemassvētku laiks ir brīdis, kad apkārt valda īpaša atmosfēra. Kultūras centrs “Ritums” visiem interesentiem piedāvā radošās darbnīcas, kuras vadīs tautas lietišķās mākslas studiju vadītāji un dalībnieki. Darbnīcās varēs izgatavot mīļas un skaistas dāvanas gan sev, gan saviem tuvākajiem draugiem, radiem.

Otrajā adventē, 10. decembrī no plkst. 11.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A notiks Ziemassvētku radošās darbnīcas visai ģimenei “Manā dāvanu maisā”. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumā būs 14 radošās darbnīcas, kurās būs iespējams izgatavot dažādas rotas (rokassprādzes no koka pērlītēm, ādas, dzijas, auskarus no ādas, kaklarotas un brošas no filca), apsveikuma kartītes ar zīda elementiem, apgleznotus putnus, individuāla dizaina foto rāmjus, trīsdimensionālas papīra zvaigznītes, salmu puzurus, telpu un eglīšu rotājumus. Kā ierasts, neiztikt arī bez dāvanu iesaiņošanas, kuras glīti noformēt palīdzēs rūķi.

Pasākuma laikā apmeklētājus uzmundrinās rūķu meitene, kas aicinās apmeklētājus ne tikai radoši darboties, bet arī doties uz “Mārītes fotokompānijas” fotostūrīti, lai spilgtās dienas emocijas iemūžinātu priecīgos fotokadros.

Iemācieties ko jaunu un atklājiet jaunus talantus!

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti