Sadaļas Sadaļas

Pieejams informatīvs izdevums reemigrantu ģimenēm «Rīga – manas mājas. Rokasgrāmata, atgriežoties uz dzīvi Rīgā»

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments laidis klajā izdevumu “Rīga – manas mājas. Rokasgrāmata, atgriežoties uz dzīvi Rīgā”, kurā apkopota informācija, kas sniegs atbalstu remigrantiem, atgriežoties uz dzīvi Rīgas pilsētā. Izdevuma digitālā versija  četrās valodās pieejama tīmekļa vietnē integracija.riga.lv, paziņojumā presei informēja Rīgas domes pārstāvji.

Rokasgrāmata sniedz informāciju gan par sagatavošanās soļiem pirms pārcelšanās, gan par to, kas darāms, jau esot Rīgā. Materiālā ir apkopoti pašvaldības un valsts sniegtie pakalpojumi, dažādu iestāžu un organizāciju kontakti, kā arī atbalsta mehānismi, lai palīdzētu reemigrantu ģimenēm atgriezties Latvijā un sekmīgi uzsākt dzīvi Rīgā.

Izstrādājot rokasgrāmatas saturu, tika veikta aptauja un organizētas diskusija ar nevalstiskajām organizācijām, diasporas pārstāvjiem par izdevumā nepieciešamo iekļaujamo informāciju. Tika apzinātas dažādas jomas, akcentējot būtiskāko informāciju, kas noderētu reemigrantiem, sākot domāt par atgriešanos Latvijā.

Rokasgrāmata ir pieejama gan digitālā formātā, gan arī drukātā versijā latviešu, krievu, angļu un vācu valodā. Drukas versiju varēs saņemt Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, Rīgas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centros, kā arī pie Rīgas plānošanas reģiona remigrācijas koordinatora.

Rokasgrāmatu izstrādāja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments projekta “Reemigrācijas sekmēšanas pakalpojumi pašvaldībās” ietvaros ar mērķi apkopot un aktualizēt informāciju, kas sniegtu atbalstu reemigrantiem, atgriežoties uz dzīvi Rīgas pilsētā. Projekts ieviests ar Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās ministrijas un Rīgas plānošanas reģiona piešķirto finansējumu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt