Pašiem mazākajiem - bērnu rīti kinoteātrī «Splendid Palace»

Kinoteātris “Splendid Palace” turpina priecēt pašus jaunākos skatītājus, piedāvājot sestdienu rītos īpašus seansus bērniem, programmā iekļaujot visaktuālāko bērnu auditorijai piemēroto repertuāru.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Jau šajā sestdienā, 19. janvārī, pulksten 12.00 ģimenes ar bērniem laipni aicinātas noskatīties animācijas filmiņu “Asteriks: brīnumdziras noslēpums”.  Šī 2018. gadā Francijā radītā filmiņa stāsta par gudrinieku Asteriku un labestīgo spēkavīru Obeliksu, kuri dodas ceļojumā pa Galliju, lai atrastu jauno brīnumdziras noslēpuma sargātāju. Filma dublēta latviešu valodā.

26. janvārī un 9. februārī pulksten 12.00 gaidīs mazos skatītājus uz Olafa Okonova un Gunitas Grošas Latvijā radīto piedzīvojumu filmu visai ģimenei - “Vecā dārza noslēpums” - par uzņēmīgu bērnu četrotni un dārzu, kas slēpj ko īpašu.  Lomās: Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīlija Jakubāne, Emīls Pohorželskis, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane, Gatis Gāga un citi. Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

2. februārī un 16. februārī 12.00 aicina visus noskatīties īpaši gaidīto režisora Edmunda Jansona animācijas filmiņu “Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi”. Piedzīvojumiem bagātajā stāstā iepazīsim Jēkabu, kurš dzīvo Rīgas centrā. Viņam patīk sapņot, un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis – pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai izdosies?  Filma latviešu valodā. 

Savukārt 23. februārī pulksten 12.00 - bērnu jau iemīļotās varones Lotes jaunie piedzīvojumi animācijas filmiņā “Lote un pazudušie pūķi”.  Filma dublēta latviešu valodā. 

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti