«Pasaka par atslēdziņu» - bērnu un jauniešu deju kolektīva «Randiņš» jubilejas uzvedums

Bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvs "Randiņš" savu 20 gadu jubileju svin ar deju uzvedumu  "Pasaka par atslēdziņu", tas veidots pēc mūziķa Haralda Sīmaņa un dzejnieka Arvīda Ulmes kopdarba motīviem.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Koncerts Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks svētdiena, 2019. gada 19. maijā pulksten 16.00.

"Randiņā" dejo seši sastāvi,deju kolektīva sastāvā “Mazais Randiņš” dejo bērni vecumā no 3-6 gadiem, trīs ir skolnieku sastāvi, jauniešu sastāvā “Randiņa studija” ir apvienojušies dejotāji vecumā no 15gadiem, kā arī absolventi. Viņiem svarīga ir sava deju skolotāja – Sandra Bārtniece, kura sāka ar 35 bērniem un nu kolektīvs ir tā izaudzis, ka palīgos jāņem jaunā horeogrāfe Paula Āboliņa. Koncertmeistare ir Indra Kumsāre.

Deju uzvedums “Pasaka par Atslēdziņu” veidots pēc cēsnieku – mūziķa Haralda Sīmaņa un dzejnieka Arvīda Ulmes kopdarba motīviem, kas izdots grāmatā. Protams, grāmata netiek kopēta, jo dejai ir sava specifika, taču sižets par meiteni, kuru nolaupa Pūķis un atbrīvo Auseklis, paliek.

Lai Sīmaņa mūzikas maigums, ekspresija un filozofija izpaustos dejā ir parūpējušies horeogrāfi – Lilita Jansone, Reinis Rešetins, Sandra Bārtniece un Paula Āboliņa. Skatuves noformējums ir vairāku "Randiņa" dejotāju vecāku kopdarbs, bet bijušais dejotājs, tagad Liepāja teātra aktieris, Sandis Pēcis, izspēlēs uzveduma prologu.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti