Pārbaudītas idejas laika pavadīšanai visai ģimenei kopā

Priecīgie brīži kopā ar vecākiem ir visvērtīgākie – tos bērni atceras visu mūžu, un tam vajadzīgs vien nedaudz laika un iedvesmas. Rosinot ģimenes pavadīt kopā vairāk laika, "Amigo" sadarbībā ar labdarības maratonu “Dod pieci!” aicina vecākus dalīties ar idejām laimigamgimenem.lv, lai kopā izveidotu ideju krātuvi. Tajā ikviena Latvijas ģimene varēs rast ierosmi, kā interesanti, aizrautīgi un no sirds pavadīt laiku ar bērniem – kaut vai 5 minūtes dienā. Ideju krātuvē atrodamas jau pārbaudītas vērtības – mammas un tēti dalās praktiskās un viegli īstenojamās aktivitātēs, kuras ik dienas priecē pašu ģimeni.

Laimīga bērnība nav iedomājama bez priekpilniem mirkļiem, kas pavadīti kopā ar vecākiem.

Tomēr dzīves steidzīgajā ritmā mammām un tētiem var pietrūkt ideju, kā jēgpilni un interesanti pavadīt laiku ar savām atvasēm. Rosinot ģimenes dalīties pašu pārbaudītās vērtībās un smelties idejas vienai no otras, izveidota ideju krātuve, kur ikviens vecāks var pievienot savu ideju, pastāstīt, ko visvairāk iecienījuši paša bērni vai ko pašam bērnībā patika darīt kopā ar vecākiem.

“Mēs jau vairākus gadus strādājam, lai palīdzētu vairot laimes sajūtu Latvijas ģimenēs. Šogad esam kopā ar labdarības maratonu “Dod pieci!”, kura mērķis ir mudināt vecākus ik dienu būt kopā ar saviem bērniem – pa īstam, veltot  viņiem laiku un nedalītu uzmanību kaut piecas minūtes. Patiesa kopā būšana ar vecākiem ir tas, kas rada bērnu laimīgās atmiņas,” stāsta "Amigo" iniciatīvas ''Laimīgām ģimenēm'' vadītāja Kristīne Hermane.

Dalīties ar saviem padomiem un pieredzi, kā biežāk pa īstam būt kopā ar bērnu, aicināts ikviens. Brīvdienu pankūkas, kopīgas pastaigas, jautājumu un atbilžu sesijas mašīnā vai pie vakariņu galda, kopīgs saķēpāto roku vakars – tā ir tikai neliela daļa no idejām, kas jau atrodamas "Amigo" ideju krātuvē. Lai piedalītos tās veidošanā, pievienojiet savu ideju laimigamgimenem.lv un dalieties pieredzē, iedvesmojot citus un iedvesmojoties pašiem!

“Dāvanas un mantas ar laiku   aizmirstas, bet tas kolosālais ģimenes laivu brauciens vasarā pēc pirmās klases, kopīgā sniegpārsliņu griešana Ziemassvētkiem vai jautrā kartupeļu talka, kurā tētis stāstīja smieklīgus kartupeļu stāstus, ir atmiņas, kas raisīs smaidu visu mūžu. Sāciet tās veidot jau šodien!” aicina Kristīne Hermane.

Jau piekto gadu nedēļu pirms Ziemassvētkiem notiks labdarības maratons “Dod pieci!”, kura ietvaros trīs dīdžeji sešas diennaktis pavada slēgtā stikla studijā, lai pievērstu sabiedrības uzmanību nepieciešamībai veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Par maratonā iegūtajiem līdzekļiem sadarbībā ar jomas speciālistiem tiks ieviestas bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības un emocionāla atbalsta sistēma visiem jaunajiem vecākiem Latvijā, kam tas ir nepieciešams.

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runās par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicinās ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti