Paplašina iespējas atbalstīt misiju «Taureņa efekts», palīdzot bērnunamu jauniešiem

Biedrība “Taureņa efekts” uzsākusi sadarbību ar globālo sporta apģērbu zīmolu “4F”, kas laikā no 17. augusta līdz 2. septembrim 20% no sava tiešsaistes veikala "4Fstore.lv" apgrozījuma novirzīs biedrības “Taureņa efekts” atbalstam, paziņojumā presei informēja biedrības pārstāvji.

“Taureņa efekts” regulāri paplašina iespējas veikt ziedojumus, lai atbalstītu organizācijas mērķus, piemēram, sniegtu atbalstu bērnunamu audzēkņiem, kuri meklē savu vietu dzīvē. Vēl nesen biedrība kļuva par pirmo labdarības organizāciju Latvijā, kas ziedojumus pieņem arī alternatīvā formātā - bartereiro veidā, bet šīs vasaras izskaņā izveidota sadarbība ar sporta zīmolu “4F”, kas daļu no sava interneta veikala apgrozījuma novirzīs labdarības mērķiem ar “Taureņa efekta” starpniecību.

Akcija norisinās laikā, kad daudzi vecāki steidz sagatavot savus bērnus jaunajam mācību gadam un vēsajam rudens laikam. Tiem, kas sporta vai ikdienas drēbes ir nolēmuši iegādāties internetā, tiek sniegta iespēja - vienlaikus sagatavot savu atvasi skolai un sniegt atbalstu “Taureņa efekta” misijai. Plašajā interneta veikala piedāvājumā atrodams gan ikdienas apģērbs rudenim, gan sporta apģērbs aukstākam laikam, kā arī dažādas mugursomas, sporta maisiņi un jostas somas. Tāpat atbalstīt labdarību var, arī iegādājoties ērtus sporta apavus un drēbes ar spilgtu un pamanāmu apdruku, kas ziemas pastaigas tumšajā laikā padarīs drošākas.

Biedrība “Taureņa efekts” kopš 2009. gada realizē sabiedriskā labuma projektus. Pašreiz aktīvi ir tādi projekti, kā “Taureņa efekts”, kuras mērķis ir palīdzēt bērniem, kuri aug bērnunamā, atrast savu nākotnes profesiju; “Lote” – rokdarbi, ko veidojuši tie, kuriem sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji; “Sports vieno!” – projekts ar mērķi palīdzēt jauniešiem no bērnunamiem ieviest savā dzīvē sportu, tādējādi motivējot tiekties uz jauniem mērķiem.

Plašāka informācija par biedrību un projektiem – www.taurenaefekts.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti