Papīra leļļu izrāde. Rīgā viesojas Taipejas leļļu teātris

Rīgas svētku ietvaros mazajiem skatītājiem tiek piedāvāta Rīgas sadraudzības pilsētas Taipejas leļļu teātra „The Puppet Beings Theater Company“ papīra leļļu izrāde "Papīra spēle". Izrāde veidota kā objektu teātris, lai attīstītu bērnu iztēli un radošumu. Gan skatuve, gan lelles un izrādes aksesuāri ir izgatavoti no papīra. Tas ir izaicinājums skatītāja iztēles robežām un aktieru darbam, jo prasa izcilu meistarību.

Taipejas leļļu teātra papīra leļļu izrāde "Papīra spēle" notiks 19. augustā 17.00  Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē (Mūkusalas ielā 3).

Izrādes mērķis ir attīstīt papīra mākslas teātri, popularizēt ideju par viena materiāla objektu teātri un atklāt bērnu un jauniešu auditorijai neierobežotas iztēles un jaunrades pasauli. Starptautiskajā Šanhajas bērnu teātra festivālā 2009. gadā šī izrāde ieguva apbalvojumus nominācijās „Radošākā izrāde” un „Labākais sniegums”.

Izrādes tēmas:

  • Parks. Bērni parkā baidās no veca vīra, jo mamma ir brīdinājusi nerunāt ar svešiniekiem. Kādu dienu viens zēns spēlējoties trāpa ar bumbu vecajam cilvēkam. Šis mazais puika neuzdrīkstas pienākt tuvumā vīram un steidzas prom. Taču kāds mazs kucēns nemaz nebaidās no vecā vīra.
  • Mazās vējdzirnavas. Mazās papīra vējdzirnavas lūkojas uz citām lielajām un krāšņajām vējdzirnavām, kas griežas lēni un eleganti. Mazās papīra vējdzirnavas patiešām apskauž lielās un cer kādreiz izaugt un griezties tikpat lēni
  • Papīra spēle. Visu spēli spēlē ar papīru. Izmantojot iztēli, papīrs mainās vairāk nekā piecdesmit dažādos veidos – milzīgs piedzīvojums, pilns smieklu, kas nebeidzas.

Uz izrādi aicināti bērni no trīs gadu vecuma.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti