«Oskara laboratorija» - jauns raidījums bērniem par zinātni un eksperimentiem

Jaunajā zinātnes un eksperimentu raidījumā bērniem “Oskara laboratorija” būs krāšņi eksperimenti, interesantas tēmas un sižeti par to, kas interesē bērnus.

No sestdienas, 7. oktobra, plkst.10.30 Latvijas Televīzijas pirmā kanāla (LTV1) ēterā būs jauns raidījums bērniem par zinātni un eksperimentiem - "Oskara laboratorija". Pirmajā raidījumā īpaši stāstīs par elektrību.

Krāšņi eksperimenti, interesantas tēmas un sižeti par to, kas interesē bērnus – tas viss un vēl daudz citu neparastu lietu raidījumā “Oskara laboratorija”. Viens no raidījuma vadītājiem būs īsts robots, kas ir pieauguša cilvēka augumā un dzīvo Igaunijā – AHHAA Zinātnes centrā. Šo robotu sauc Oskars. Tieši pie Oskara iekārtota raidījuma studija - tieši tāpēc raidījuma nosaukums ir “Oskara laboratorija”. Bez Oskara raidījuma vadītāja lomā iejutīsies arī zinātnieks Vjačeslavs Kaščejevs.

Kopā ar robotu Oskaru viņi astoņu sēriju garumā stāstīs par visdažādākajām tēmām – kosmosu, cilvēka ķermeni, elektrību, dabas parādībām un daudzām citām lietām. Būs arī atsevišķs raidījums, kas veltīts tam, kā uzņem kino.

Taču galvenais, protams, ir eksperimenti, kuri Oskara laboratorijā norisināsies nepārtraukti – būs "sprādzieni", dūmi un arī smakas. Kā saka raidījuma vadītājs V. Kaščejevs – zinātne ir tik interesanta, ka tas ir jāredz, un, tikai to redzot, var iemīlēt fiziku, matemātiku un ķīmiju!

Raidījumu veido producentu kompānija "Brīvdienas", kas ir autori daudziem Latvijā labi zināmiem TV raidījumiem

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti