Organizē lekcijas par tēva lomu bērna agrīnajā attīstībā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Trīs augusta otrdienas -  7. augustā, 14. augustā un 28. augustā - Rīgas Dzemdību namā notiks izglītojošas lekcijas topošajiem vecākiem un tiem, kuriem jau ir bērni - "Bērns ienāk ģimenē: Pārmaiņas pāra attiecības un tēva loma jaundzimušā bērna dzīvē. Tēva ietekme un ieguldījums bērna agrīnajā attīstībā".

Rīgas domes Labklājības departamenta sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļas pārstāve Vivita Ķīkule stāstīja, ka nodarbības tiek rīkotas, jo aizvien vairāk tēvi vēlas piedalīties dzemdībās.

"Principā šajās nodarbībās tiek uzsvērta tieši tēva loma.

Lai arī partneris justos drošāk un zinātu, kā vairāk atbalstīt savu partneri un kā pieņemt jauno lomu un jauno ģimenes locekli," skaidroja Ķīkule.

Ciklā ir divas nodarbības. Otra ir "Bērnu gaidot: Pārmaiņas pāra attiecībās un topošā tēva loma un grūtniecības ietekme uz pāra attiecībām un topošā tēva un mātes vajadzību un tēva lomas apgūšana".

Nodarbības rīko domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību "Cēsu ģimenes centrs". Vairāk informācijas var meklēt mājas lapā "www.veseligsridzinieks.lv".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti