«Oktonauti» - LTV jauns animācijas seriāls bērniem

Mazajiem skatītājiem LTV piedāvā jaunu animācijas seriālu par zemūdens pasauli - "Oktonauti". Oktonauti ir astoņu drosmīgu dzīvnieku komanda, kas dodas pretī zemūdens dziļumiem, lai bezbailīgi stātos pretī briesmām, iegūtu jaunus draugus un atklātu paslēptos jūras dzīļu dārgumus dažādās ekspedīcijās. 

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Animācijas seriālu «Oktonauti» LTV1 sāks demonstrēt 1.aprīlī, to varēs skatīties svētdienu rītos pulksten 10.00.

Varonīgais oktonautu komandas kapteinis ir polārlācis Bārnakls. Viņš ir savādnieks, kurš mīl vadīt komandu, vienmēr pirmais dosies palīdzēt, bet brīvajā laikā viņam patīk spēlēt mūziku vai nodoties sapņainām pārdomām. Kaķis Kvazī ir negantnieks ar noslēpumainu pirāta pagātni. Viņš ceļo uz eksotiskām vietām, viņam patīk arī mierīga atpūta. Piemēram, zvilnēt vannā. Pingvīns Peso ir komandas mediķis. Viņš līdzi sev nēsā aptieciņu un vislabāk zina, kā apsaitēt ievainojumus. Lai arī viņam ne sevišķi patīk briesmas, vajadzības gadījumā Peso dosies palīgā jebkuram oktonautam.

Katras sērijas stāsts balstīts uz kādu zemūdens piedzīvojumu, atklājot dārgumu lādes, cīnoties ar haizivju baru vai glābjot kādu komandas biedru.

Britu seriāla «Oktonauti» veidotāji ir kanādieši Vikija Vonga (Vicki Wong) un Maikls Mērfijs (and Michael Murphy). Abi animatori darba procesā rūpīgi pētījuši zemūdens pasaules īpatnības, padarot animēto vidi pēc iespējas tuvinātu realitātei, taču nezaudējot noslēpuma un pasakainu piedzīvojumu auru. Seriāla veidošanā piedalījusies arī jūras biologu komanda - speciālisti, kuri palīdzējuši tapt arī animācijas filmai «Meklējot Nemo».

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti